Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Трагедія 2-го травня вимагає відповідей!
2 травня 2021
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Зе-влада бореться з російською мовою і заграє з націонал-радикалами
30 квітня 2021
У четвер, 29 квітня, в порушення Конституції України та Європейської хартії регіональних мов, Уповноважений із захисту державної мови склав акти на трьох депутатів Миколаївської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Мотивувалося це тим, що депутати порушили українське законодавство, тому що використовували російську мову під час сесії міськради.
Зе-власть врет людям, распродает землю и национальные богатства страны
28 квітня 2021
ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИЗНЬ будет защищать украинскую землю и будущее украинского народа. Земельная афера Зе-команды будет оспорена в Конституционном Суде.
Політична розправа над вченими і викладачами ‒ новий рівень злочинного беззаконня влади Зеленського
28 квітня 2021
Влада Зеленського продовжує політичний терор проти депутатів від партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», а також українських громадян, які професійно і відповідально виконують свою роботу.
Зе-влада заганяє країну у боргову яму
27 квітня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади припинити бездумне нарощування державного боргу. Терміново переглянути державний бюджет. Урізати витрати на силовиків і чиновників. Припинити розкрадання державних коштів під гаслами «великих будівництв».
Після переговорів з Макроном і Меркель Зеленський заявив про те, що відмовляється виконувати Мінські угоди
26 квітня 2021
Президент України Володимир Зеленський всього лише через кілька днів після переговорів з лідерами Франції та Німеччини Емманюелем Макроном і Ангелою Меркель в інтерв'ю The Financial Times заявив, що не виконуватиме Мінські угоди в тому вигляді, в якому вони існують сьогодні.
Влада зобов'язана забезпечити соціальний захист постраждалим і героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС
26 квітня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади виконати всі рішення Конституційного Суду України щодо відновлення конституційних прав громадян, які постраждали від аварії на ЧАЕС, і профінансувати їх у повному обсязі, включаючи борги по пенсійних виплатах минулих років.
Блокування каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK на YouTube ‒ акт розправи зі свободою слова
24 квітня 2021
24 квітня відеохостинг YouTube, що належить корпорації Google, заблокував мовлення каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK на території України.
Заява Марчевського щодо блокування YouTube-каналів «112 Україна», NewsOne і ZiK
24 квітня 2021
Обмеження доступу до YouTube-каналів «112 Україна», NewsOne і ZiK ‒ маленька перемога Зеленського в бою за свій рейтинг і велика поразка України у війні з диктатурою.
×
Приєднатися