Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

«Слуги народу» в місцевих радах вчаться у Зеленського беззаконню, рейдерським захопленням і знищенню ЗМІ
6 квітня 2021
Надихнувшись злочинним прикладом рейдерських захоплень власності та знищення незалежних ЗМІ, який подають Президент України Зеленський і Рада національної безпеки та оборони, представники партії «Слуга народу» в місцевих органах влади особисто здійснюють напади і розправи над журналістами та працівниками ЗМІ.
Відмова від переговорів у Мінську призведе до зриву дипломатичного врегулювання і зруйнує відносини з Білоруссю
6 квітня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ закликає українську владу відмовитися від заяв, що руйнують переговорний процес і знищують відносини з сусідами. Сьогодні головне завдання влади і всіх відповідальних політичних сил – запобігти ескалації конфлікту, відновити стійке перемир'я і знизити напруженість на лінії розмежування.
Спроба заборонити «Партію Шарія» ‒ черговий крок на шляху до встановлення диктатури та узурпації влади
5 квітня 2021
6 квітня 2021 року в Окружному адміністративному суді м. Києва має відбутися судове засідання за позовом Міністерства юстиції України про заборону політичної партії «Партія Шарія».
РНБО Зеленського – інструмент політичних переслідувань і усунення комерційних конкурентів партії влади
4 квітня 2021
2 квітня 2021 року Рада національної безпеки і оборони України під керівництвом Зеленського ввела нові санкції проти українських громадян під надуманими і недоведеними приводами.
Влада Зеленського продовжує використовувати правоохоронну систему для політичного переслідування «Опозиційної платформи ‒ За життя»
2 квітня 2021
Обшуки, які проводяться владою у членів партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» під сміховинним приводом розслідування, що стосується громадського руху «Український вибір», тривають.
Заява Запорізької регіональної організації ОП-ЗЖ
1 квітня 2021
Запорізька регіональна організація ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ заявляє, що чергова хвиля політичних репресій і відверта фальсифікація кримінальних проваджень командою Зеленського проти нашої партії і її представників – це нехтування засадами права і демократії. Все, що робить влада монобільшості, свідчить лише про одне – спробу узурпації влади і знищення політичних опонентів. Ми не дозволимо владі вчиняти подібні антиконституційні дії і будемо захищати нашу позицію в судах.
В борьбе с «Оппозиционной платформой – За жизнь» власть продолжает репрессии и…
30 березня 2021
30 марта представители СБУ и ОГП провели 20 обысков у членов партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» и активистов общественного движения «Украинский выбор – Право народа» в…
У боротьбі з «Опозиційною платформою ‒ За життя» влада продовжує репресії та фабрикацію кримінальних справ
30 березня 2021
30 березня представники СБУ та ОГП провели 20 обшуків у членів партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» та активістів громадського руху «Український вибір ‒ Право народу» в Київській, Одеській, Миколаївській, Черкаській, Херсонській, Хмельницькій, Кіровоградській, Закарпатській областях та місті Києві.
Меркель, Путін і Макрон «загубили» Зеленського
29 березня 2021
Прес-секретар Президента Російської Федерації Дмитро Пєсков повідомив, що Москва продовжує погоджувати з Берліном і Парижем проведення спільної відеоконференції Президента Росії Володимира Путіна, канцлера ФРН Ангели Меркель і Президента Франції Еммануеля Макрона.
Про латентну форму політичних репресій
27 березня 2021
Громадська організація «Український вибір» заявляла про протиправні дії слідчих органів СБУ, які проводили незаконні обшуки, пов’язані з її діяльністю.
×
Приєднатися