Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Заради захисту Порошенка влада йде на незаконне і злочинне переслідування опозиції
5 квітня 2020
У п'ятницю, 4 квітня, народний депутат України від «Опозиційної платформи – За життя», член Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Ілля Кива прибув до Офісу генерального прокурора України Ірини Венедіктової, щоб з перших джерел отримати інформацію про те, коли підпишуть підозри Петру Порошенку і Сергію Стерненку.
Відсутність інструкцій про захист від коронавірусу російською мовою – цілеспрямована політика влади з дискримінації російськомовного населення
4 квітня 2020
Міністерство охорони здоров'я спільно з Міністерством культури опублікувало рекомендації для протидії COVID-19 українською мовою, а також польською, татарською, угорською та румунською. Матеріали російською мовою серед них відсутні.
Віктор Медведчук: Господарі «Слуг народу» вимагають переглянути закон про ринок землі
3 квітня 2020
Як і варто було очікувати, на Заході без захвату зустріли ухвалення українським парламентом закону про землю (якщо не сприймати серйозно ті похвали, які супроводжують будь-яку дурість, черговий маразм або навіть злочин, що скоює українська влада).
Віктор Медведчук: Закріплення постійно діючого особливого статусу – єдиний шлях до встановлення миру на Донбасі та повернення неконтрольованих територій
3 квітня 2020
Віце-прем'єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Україна не має наміру закріплювати особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей у Конституції та не веде таких переговорів у рамках мінського процесу.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади повернутися за стіл переговорів і забезпечити мир Україні
3 квітня 2020
На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську 26 березня цього року планувалося узгодження широкого спектру питань щодо мирного врегулювання. У тому числі, затвердження покрокового порядку розведення сил і засобів на лінії розмежування, списків обміну утримуваними, порядку розмінування територій. Однак, як стало відомо, українська делегація узгоджені пропозиції підписати відмовилася. Переговори про мирне врегулювання в рамках ТКГ заведені в глухий кут.
Влада й обмежені націонал-радикали зробили дітей заручниками своєї розправи над незалежними ЗМ
2 квітня 2020
Пандемія коронавірусу і запроваджені в Україні карантинні заходи унеможливили нормальний навчальний процес для українських школярів і студентів. «112 Україна», NewsOne і ZIK беруть участь у проекті «Всеукраїнська школа онлайн», у рамках якого телеканали почнуть транслювати відеоуроки для учнів 5–11 класів.
Вимагаємо негайно зупинити другий етап медреформи
1 квітня 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Вiктор Медведчук: Санкції проти Білорусі – ганьба для української влади
1 квітня 2020
В умовах світової економічної кризи, що стрімко наближається, і стагнації національної економіки, яка посилюється пандемією коронавірусу, Україна життєво зацікавлена у розвитку економічних і політичних відносин з нашими найближчими сусідами, збільшенні обсягів торгівлі та зовнішньоекономічної кооперації.
Віктор Медведчук: Організаторка прославляння дивізії СС «Галичина» має бути звільнена з поста керівника Міністерства освіти
27 березня 2020
25 березня Кабінет міністрів України призначив в. о. міністра освіти Любомиру Мандзій, яка у 2018 році очолювала департамент освіти Львівської обладміністрації та організовувала конкурс малюнка, що проводився з метою створення героїчного образу дивізії СС «Галичина».
×
Приєднатися