Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Після переговорів з Макроном і Меркель Зеленський заявив про те, що відмовляється виконувати Мінські угоди
26 квітня 2021
Президент України Володимир Зеленський всього лише через кілька днів після переговорів з лідерами Франції та Німеччини Емманюелем Макроном і Ангелою Меркель в інтерв'ю The Financial Times заявив, що не виконуватиме Мінські угоди в тому вигляді, в якому вони існують сьогодні.
Влада зобов'язана забезпечити соціальний захист постраждалим і героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС
26 квітня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади виконати всі рішення Конституційного Суду України щодо відновлення конституційних прав громадян, які постраждали від аварії на ЧАЕС, і профінансувати їх у повному обсязі, включаючи борги по пенсійних виплатах минулих років.
Блокування каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK на YouTube ‒ акт розправи зі свободою слова
24 квітня 2021
24 квітня відеохостинг YouTube, що належить корпорації Google, заблокував мовлення каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK на території України.
Заява Марчевського щодо блокування YouTube-каналів «112 Україна», NewsOne і ZiK
24 квітня 2021
Обмеження доступу до YouTube-каналів «112 Україна», NewsOne і ZiK ‒ маленька перемога Зеленського в бою за свій рейтинг і велика поразка України у війні з диктатурою.
Напад на Андрія Лесика біля суду в Харкові ‒ черговий акт політичного терору проти «Опозиційної платформи ‒ За життя»
21 квітня 2021
Сьогодні у Харкові при повному потуранні, фактично за підтримки поліції та спецслужб націонал-радикали закидали камінням машину Андрія Лесика, керівника міської організації партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» та фракції партії в міськраді Харкова.
Незаконне затримання «Патріотів ‒ За життя» знаменує остаточне перетворення України на поліцейську державу, де перемогли брехня і цинізм
21 квітня 2021
Українська влада організувала чергову провокацію проти організації «Патріоти ‒ За життя». Порушуючи конституційні права громадян ‒ членів цієї громадської організації, спецслужби і поліція без будь-яких пояснень затримали представників «Патріотів ‒ За життя» та доставили їх до райвідділів.
Спроба ліквідації Окружного адмінсуду Києва ‒ ще один злочинний крок Зеленського до узурпації влади
21 квітня 2021
Президент Володимир Зеленський не полишає спроб узурпувати владу, підпорядкувавши собі судову систему країни.
Влада Зеленського провалила боротьбу з пандемією коронавірусу на всіх фронтах
9 квітня 2021
Такий підсумок бравурних і самовпевнених заяв Зеленського та його оточення, злочинної відмови від виробництва вакцини «Супутник V» в Україні, розкрадання коштів коронавірусного фонду і небажання влади дійсно створювати необхідні умови для роботи медиків.
Влада Зеленського влаштувала дешеве шоу, щоб відвернути увагу від своїх провалів
9 квітня 2021
«Маски-шоу» від влади Зеленського тривають. Сьогодні представники прокуратури за силової підтримки МВС, ламаючи паркан і ворота, увірвалися на базу «Козак», яку на підставі договору охороняли 4 працівника охоронного агентства «Шторм», про що силовикам було добре відомо.
×
Приєднатися