Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Влада має встановити реальну ситуацію для ефективної боротьби з епідемією коронавірусу
21 квітня 2020
Звертаємося до президента України Володимира Зеленського із пропозицією, спрямованою на отримання об'єктивних даних про епідеміологічну ситуацію в Україні.
Віктор Медведчук: Без наведення ладу в ДСНС і міжнародного співробітництва впоратися з пожежами нереально
20 квітня 2020
Великодні свята цього року надовго запам'ятаються жителям Києва: карантин, блокпости на дорогах, що спричинили кілометрові затори, та смог, зумовлений масштабними пожежами, найсильніші з яких вирували у Чорнобильській зоні відчуження, Київській і Житомирській областях.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає відставки чиновників, нездатних впоратися з пожежами та екологічною катастрофою
18 квітня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає, щоб чиновники, відповідальні за ситуацію, що склалася, були негайно відправлені у відставку і понесли покарання. Ми вимагаємо відсторонення від посад керівництва ГСЧС, Державного агентства лісових ресурсів, Державного агентства з управління зоною відчуження за недотримання заходів протипожежної безпеки. Звільнення керівників обласних і районних державних адміністрацій. А також повну перевірку роботи цих відомств Генеральною прокуратурою України.
«Слуга народу» зриває ухвалення закону про референдуми
15 квітня 2020
14 квітня соросівські годованці, що влаштувалися у Комітеті ВР з питань антикорупційної політики, вдалися до прямого обману та фальсифікації заради того, аби не допустити реалізації ключової програмної мети партії «Опозиційна платформа – За життя» – забезпечення права громадян на народовладдя, ухвалення важливих для країни рішень на всеукраїнському та місцевих референдумах.
Медведчук: Вимагаємо від влади розкрити інформацію про функціонування в Україні американських військових біолабораторій
15 квітня 2020
Я, як голова Політради «Опозиційної платформи – За життя», разом із народним депутатом від нашої політичної сили Ренатом Кузьміним звернувся з депутатським зверненням до президента України В. Зеленського, прем'єр-міністра Д. Шмигаля, міністра охорони здоров'я М. Степанова та голови СБУ І. Баканова з вимогою надати інформацію щодо роботи в Україні 15 військових біолабораторій США, що здійснюють незаконну діяльність, яка загрожує життю і здоров'ю українських громадян, про що відкрито пишуть європейські засоби масової інформації.
Бюджет обману і розорення не врятує Україну від кризи
13 квітня 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Віктор Медведчук: За кричущу дискримінацію парафіян єдиної канонічної Української православної церкви міністр Криклій має бути відправлений у відставку
9 квітня 2020
Міністр інфраструктури України Владислав Криклій звернувся до предстоятелів Православної церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія та Української греко-католицької церкви Блаженнішого Святослава із проханням освячувати паски, які «Укрпошта» безкоштовно доставлятиме українцям для того, щоб не порушувати режим карантину.
Вітаємо іудеїв з початком свята Песах
8 квітня 2020
Дорогі співвітчизники! Вітаємо з першим днем свята Песах!
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади припинити переслідування опозиції та розпочати боротьбу з епідемією та кризою!
7 квітня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити політичні переслідування і спроби тиску на опозицію. За рахунок погроз і переслідувань вам не вдасться приховати від суспільства свої провали і залякати опозицію.
Зупинити руйнування медицини! Забезпечити захист і допомогу медичним працівникам!
7 квітня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади припинити руйнування української медицини, забезпечити захист і допомогу медичним працівникам. У терміновому порядку надати всім лікарям і медичному персоналу засоби індивідуального захисту.
×
Приєднатися