Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Про тривожну політичну ситуацію в Україні
17 травня 2021
Змушені повідомити, що політична ситуація в Україні давно вийшла з правового поля і перетворилася на масову політичну травлю інакодумства.
Ілля Кива про судилище над Віктором Медведчуком: Влада штовхнула правоохоронців на беззаконня
14 травня 2021
Влада змусила правоохоронну систему влаштувати бездоказове судилище над головою Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктором Медведчуком в порушення Конституції і прав людини. Про це заявив журналістам народний депутат від ОП-ЗЖ Ілля Кива.
Запорізькі опозиціонери засуджують політичне переслідування владою Віктора Медведчука і вимагають припинити правове свавілля
14 травня 2021
Заява Запорізької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Видобуток сланцевого газу в Святогорській громаді може обернутися екологічною катастрофою для всього Донбасу
13 травня 2021
Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Заява Віктора Медведчука
11 травня 2021
Сьогодні, виконуючи протизаконний наказ влади, Генпрокуратура, грубо порушуючи Конституцію та закони України, провела обшуки у мене вдома і в офісі.
Політичні репресії проти Медведчука ‒ результат того, що влада побачила, наскільки переважна більшість підтримує його ідеї
11 травня 2021
Обшуки, проведені вдома у Віктора Медведчука і у члена Політради партії Тараса Козака, висування їм підозр, черговий обшук, проведений в офісі партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», є помстою і розправою над головою Політради найбільшої опозиційної партії ‒ «Опозиційної платформи ‒ За життя».
Влада, яка розпродає національні багатства, повинна бути відправлена у відставку!
6 травня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає зупинити аферу з розпродажем української землі. Забезпечити проведення загальнонаціонального референдуму щодо запуску земельного ринку. Без дозволу громадян продавати землю антиконституційно й злочинно!
Трагедія 2-го травня вимагає відповідей!
2 травня 2021
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
×
Приєднатися