Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Руки геть від народної землі!
2 червня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє про повну підтримку справедливих вимог протестувальників. З самого початку ми відстоювали конституційні права українських громадян на землю, захищали надбання і майбутнє нашої країни. І зараз продовжуємо боротися за те, щоб зупинити земельну аферу.
ОП-ЗЖ вимагає від влади припинити знищення місцевого самоврядування на Донбасі
27 травня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити розправу над місцевим самоврядуванням. Введення військово-цивільних адміністрацій у мирних містах суперечить Конституції України, Європейській хартії місцевого самоврядування, всім нормам і принципам демократії. Ми вимагаємо припинити шукати приводи для введення диктатури і негайно почати підготовку до виборів у 18 ОТГ Донбасу. У тому числі перевиборів мера Слов'янська.
Введення ВГА в Слов'янську - крок до військової диктатури на Донбасі
26 травня 2021
Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
ОП-ЗЖ закликає владу відмовитися від розриву відносин з Білоруссю
25 травня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не підтримує рішення української влади припинити авіасполучення з Республікою Білорусь. Вважаємо його поспішним і таким, що не відповідає інтересам України й українських громадян.
Влада продемонструвала повну зневагу до правових процедур, переслідуючи Тараса Козака
20 травня 2021
Видача судом за клопотанням Служби безпеки України дозволу на затримання народного депутата, члена Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Тараса Козака, який зараз перебуває на лікуванні в Білорусі, є продовженням злочинної кампанії влади з розправи із політичними опонентами.
На Донбасі вимагають від Президента припинити тиск на опозицію
19 травня 2021
Депутат Покровської міської ради від політичної партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Дмитро Артемов закликав Президента Володимира Зеленського доповнити статтю Конституції України про опозицію та припинити репресії проти лідерів ОПЗЖ ‒ головної опозиційної сили країни.
Заява депутатів фракції політичної партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» в Южноукраїнській міській раді Миколаївської області
18 травня 2021
Ми вважаємо, що спроби тиску на опозиційного політика за його погляди та активну позицію не мають нічого спільного з демократією та верховенством права, є грубим порушенням Конституції та законів України.
×
Приєднатися