Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Юрій Загородній: Ми – за безпеку наших людей!
22 жовтня 2020
Вчорашня акція, організована праворадикалами і спрямована на те, щоб зірвати партійну зустріч з лідерами нашої політичної сили, – це чіткий сигнал, що демократія і свобода слова в нашій країні під загрозою.
Кандидат від ОП-ЗЖ Олег Азаров йде у мери Костянтинівки, незважаючи на брехню і провокації опонентів
21 жовтня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє, що інформація про зняття Олега Азарова з виборів не відповідає дійсності. Ми будемо звертатися до правоохоронних органів та вимагати кримінального переслідування для фальсифікаторів і їхніх політичних замовників.
За проведення незаконного «загальнонаціонального опитування», яке суперечить Конституції та Виборчому кодексу, винні мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності
21 жовтня 2020
Офіційне інтернет-представництво Президента України, прикриваючись тезою про те, що зміст політики в державі має визначати народ, щосили анонсує нову ініціативу Президента Зеленського – «загальнонаціональне опитування», подаючи його як форму нібито безпосередньої демократії. Реалізувати цю ініціативу планується 25 жовтня 2020 року, в день проведення місцевих виборів.
Юрій Загородній: Послання Президента виявилося передвиборчою агітаційною промовою
20 жовтня 2020
Народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Загородній, коментуючи сьогоднішній виступ Президента у Верховній Раді України, заявив, що послання глави держави виявилося передвибочою агітаційною промовою.
Юрій Загородній: П'ять запитань Президенту від виборців Миколаївщини
20 жовтня 2020
Президенту, який має намір у день місцевих виборів провести не передбачене ні законами, ні Конституцією опитування українців, поставивши їм п'ять запитань, варто відповісти на п'ять запитань від самих українців.
Заява Офісу Президента стосовно рішення Дарницького райсуду щодо пасквіля Кіпіані – це безпрецедентний тиск на судову владу
20 жовтня 2020
Істерична заява Офісу Президента стосовно рішення Дарницького районного суду м. Києва, який ухвалив щодо «історичного» пасквіля Кіпіані політично незаангажоване рішення та встановив, що у низці фрагментів автор книги порушив права Віктора Медведчука на повагу до гідності, честі, недоторканності ділової репутації, є не чим іншим, як тиском на судову владу.
Суд заборонив розповсюджувати пасквіль Кіпіані про Стуса із брехливою інформацією щодо Медведчука. Чергова брудна провокація провалилася
19 жовтня 2020
Дарницький районний суд м. Києва 19 жовтня 2020 року ухвалив рішення за позовом Віктора Медведчука про захист честі, гідності та ділової репутації.
Юрій Загородній про напад на виборців у Миколаєві: Нападами нас не залякати – ми командою йдемо до перемоги. Наша команда – наш виборець!
17 жовтня 2020
Сьогодні у Миколаєві радикально налаштовані молодчики напали на наших виборців, погрожуючи ножем, порізали агітаційні намети з символікою «Опозиційної платформи – За життя». Напади було здійснено в районі зупинок громадського транспорту «Магеллан» і «Шкільна».
Цинічний тиск посольства США з метою перешкодити боротьбі з коронавірусом в Україні – акт агресії проти Українського народу
17 жовтня 2020
Посольство США на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook оприлюднило повідомлення про те, що Україна не купуватиме російську вакцину від коронавірусу. Це рішення посольства США повідомили міністру охорони здоров'я України Максиму Степанову на поспіхом організованій зустрічі з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.
×
Приєднатися