Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Влада Зеленського пішла шляхом масових репресій проти інакодумців
24 лютого 2021
Звинувачення політичного експерта Юрія Дудкіна в державній зраді ‒ черговий етап політичних репресій і побудови в Україні поліцейської держави, в якій розправа над інакодумцями стає основним інструментом збереження режиму.
Віктор Медведчук про санкції
20 лютого 2021
Українська влада на чолі із Президентом Зеленським показала своє справжнє обличчя.
Підозра Шарію ‒ це продовження розправи над свободою слова в Україні
16 лютого 2021
Служба безпеки України оголосила підозру українському політику Анатолію Шарію. Лідер партії, яку заслужено підтримують і якій довіряють українці, партії, представленої в багатьох місцевих радах, він став жертвою політичного цькування, організованого українською владою.
В оточенні Зеленського панують паніка, страх і дух зради
14 лютого 2021
Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко оприлюднив персональну інформацію про члена Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народного депутата України Тараса Козака, що він не залишав територію України в лютому 2021 року.
Шоста річниця Мінських угод: тільки мирний План-концепція ОПЗЖ здатний принести мир в Україну
13 лютого 2021
У шосту річницю підписання «Комплексу заходів з виконання Мінських угод» доводиться констатувати: встановлення миру на Донбасі так і не вдалося досягти. Мінські угоди не виконуються, Україна не демонструє готовності до пошуку точок дотику і ведення конструктивного діалогу з питання мирного врегулювання ситуації на Донбасі.
Маразм персональних санкцій Зеленського найочевидніше проявляється на побутовому рівні
12 лютого 2021
Указ Президента Зеленського № 43/2021 про введення персональних санкцій проти мене є не лише кричущим випадком позасудового і антиконституційного переслідування, яке здійснюється за політичними мотивами.
Тарас Козак прокоментував інсинуації «Української правди»
12 лютого 2021
Видання «Українська правда» опублікувало маніпулятивну статтю щодо мене.
Для злочинної влади, яка розгорнула терор проти інакодумців, об’єктивні ЗМІ є «їхніми», тобто чужими
12 лютого 2021
Президент України Володимир Зеленський заявив: «Наші канали не закривали. Ми закривали їхні».
Повідомлення сміттєвих телеграм-каналів про нібито зв'язок Медведчука з нафтопродуктопроводом є цинічною брехнею, що підтверджено рішенням Верховного Суду України
11 лютого 2021
Низка політиків і ЗМІ поширюють неправдиву інформацію про нібито зв'язок нафтопродуктопроводу «Самара ‒ Західний напрямок» із Віктором Медведчуком.
×
Приєднатися