Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Запорізькі опозиціонери засуджують політичне переслідування владою Віктора Медведчука і вимагають припинити правове свавілля
14 травня 2021
Заява Запорізької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Видобуток сланцевого газу в Святогорській громаді може обернутися екологічною катастрофою для всього Донбасу
13 травня 2021
Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Заява Віктора Медведчука
11 травня 2021
Сьогодні, виконуючи протизаконний наказ влади, Генпрокуратура, грубо порушуючи Конституцію та закони України, провела обшуки у мене вдома і в офісі.
Політичні репресії проти Медведчука ‒ результат того, що влада побачила, наскільки переважна більшість підтримує його ідеї
11 травня 2021
Обшуки, проведені вдома у Віктора Медведчука і у члена Політради партії Тараса Козака, висування їм підозр, черговий обшук, проведений в офісі партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», є помстою і розправою над головою Політради найбільшої опозиційної партії ‒ «Опозиційної платформи ‒ За життя».
Влада, яка розпродає національні багатства, повинна бути відправлена у відставку!
6 травня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає зупинити аферу з розпродажем української землі. Забезпечити проведення загальнонаціонального референдуму щодо запуску земельного ринку. Без дозволу громадян продавати землю антиконституційно й злочинно!
Трагедія 2-го травня вимагає відповідей!
2 травня 2021
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Зе-влада бореться з російською мовою і заграє з націонал-радикалами
30 квітня 2021
У четвер, 29 квітня, в порушення Конституції України та Європейської хартії регіональних мов, Уповноважений із захисту державної мови склав акти на трьох депутатів Миколаївської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Мотивувалося це тим, що депутати порушили українське законодавство, тому що використовували російську мову під час сесії міськради.
Зе-власть врет людям, распродает землю и национальные богатства страны
28 квітня 2021
ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИЗНЬ будет защищать украинскую землю и будущее украинского народа. Земельная афера Зе-команды будет оспорена в Конституционном Суде.
×
Приєднатися