Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

100 днів президентства Зеленського: від демократії до узурпації влади

Судячи з останніх дій і заяв Президента Зеленського, нинішня влада встала на шлях диктатури і авторитаризму.

Ручна монокоаліція у ВР – народні обранці, які у своїй більшості не мають найменшого уявлення про державний устрій і законотворення, проте дружно створюють законодавчий спам, що дозволяє президенту узурпувати владу в країні. Очевидними стали наміри президента Зеленського позбавити парламент реальних повноважень, отримавши можливість руками підконтрольних силовиків здійснювати тиск на депутатів, продовжити мовну дискримінацію, підпорядкувати собі де-юре незалежні від президента антикорупційні органи – НАБУ, САП, ДБР. По суті, в країні відкривається новий сезон політично мотивованих переслідувань, тиску на незалежні засоби масової інформації, залякування телеканалів позбавленням ліцензій. Фактично сьогодні можна говорити про проведення президентом Зеленським та його підлеглими конституційного перевороту – отримання ним без обмежень всіх владних повноважень.

У постановочному рекламному фільмі на телеканалі «1+1», у так званому інтерв’ю президента, щодо нашої партії були висунуті безпідставні звинувачення, приправлені прямими погрозами.

Зе-влада прекрасно розуміє, що єдиною реальною опозицією для неї є партія «Опозиційна платформа – За життя», тому відносно нашої політичної сили запущений маховик репресій. Для цього найближчим часом готується прес-конференція Голови СБУ – повна подоба прес-конференції, яку СБУ Грицака на замовлення Порошенко вже проводила для того, щоб перешкодити справі встановлення миру, нормалізації українсько-російських відносин і звільнення утримуваних осіб.

Підконтрольні президенту силовики намагаються розправитися і з непідконтрольними їм об’єктивними інформаційними телеканалами, розуміючи, який вплив вони мають на суспільство. По суті, вони використовують технології Порошенко, який прагнув знищити гострі і відверті передачі, що транслюються в прямому ефірі, замінивши їх на заздалегідь змонтовані рекламні «інтерв’ю» із зарання приготовленими питаннями.

Влада діє цинічно і незаконно – від спроб позбавити ліцензії телеканал NewsOne і рейдерського захоплення каналу «112 Україна», до наклепницьких звинувачень і відкритих погроз щодо партії «Опозиційна платформа – За життя».

Заявляємо, що перш ніж робити подібні заяви, Зе-владі не завадило б вивчити діяльність своїх «папередніков», які на камери також любили робити безпідставні, безглузді за своїм змістом заяви, а потім – згадати про безславний кінець сьогодні політичних проектів «БПП», «Народний фронт », «Самопоміч» та інших.

Партія «Опозиційна платформа – За життя» відповідально заявляє: ми діємо виключно в рамках закону, на принципах транспарентності і демократії. Ми – партія, яка на відміну від «Слуги народу», об’єднує відомих державних діячів, провідних юристів, економістів – успішних професіоналів. І також повідомляємо: наклепницькі звинувачення на адресу партії, яку підтримало 2 мільйони виборців – це «дуже гучна історія, яка дуже погано закінчиться»... для тих, хто затіває цю політичну провокацію.

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 3 вересня 2019
×
Приєднатися