Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Лише відставка Зеленського врятує країну від небезпеки руйнування
26 вересня 2020
Партія «Опозиційна платформа – За життя» висловлює щирі співчуття рідним і близьким українських військових, загиблих в результаті падіння АН-26 у Харківській області.
Зелена влада та її сателіти з партій війни продовжують фальсифікувати вибори в Донецькій області
26 вересня 2020
Заява Донецької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Зеленський ігнорує порушення прав мільйонів громадян України на Донбасі, але захищає право на вільне пересування жителів Косово
25 вересня 2020
Заступник міністра закордонних справ Василь Боднар в інтерв'ю албанському телеканалу RTV Ora заявив, що Україна визнала паспорта самопроголошеної держави Косово, до того ж, вважає це кроком до визнання її незалежності.
Форум «Люди миру» став народним закликом до миру та діалогу
24 вересня 2020
Форум «Люди миру» продемонстрував, що припинення конфлікту на Сході України є ключовим завданням і щирим бажанням кожного українця. Це прагнення об'єднує політичні партії, громадські організації, закономірно має найпалкішу підтримку з боку Української православної церкви ‒ єдиної канонічної православної церкви в Україні.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає зупинити реабілітацію нацизму в Україні
24 вересня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади зупинити кампанійщину з переписування історії та обілення гітлерівських колаборантів. Заохочення історичних фальсифікацій і реабілітація есесівських дивізій відкриває шлях до перетворення нацизму на офіційну ідеологію в Україні.
Незаконне перебування сил НАТО на території України – це повзуча окупація, за яку повинен відповісти Зеленський
23 вересня 2020
29 травня 2020 року пара стратегічних бомбардувальників ВПС США B-1B Lancer перетнула повітряний простір України. Супровід американських літаків здійснювали винищувачі українських Повітряних Сил – пара Су-27 та пара МіГ-29.
Мир в Україні переможе!
21 вересня 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Секретар РНБО Данілов повинен піти у відставку за розпалювання релігійної ворожнечі та гоніння вірян
18 вересня 2020
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов виступив із погрозами на адресу релігійних організацій, що здійснюють законну діяльність на території України.
Влада готує ґрунт для фальсифікації місцевих виборів
17 вересня 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
×
Приєднатися