Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Розчарування у політиці Президента не виправити скандальним прес-марафоном
26 листопада 2021
26 листопада В.Зеленський провів прес-марафон, після якого стало зрозумілим, чому влада втрачає довіру людей. Громадяни хотіли почути від Президента чіткі відповіді на те, як буде подолано енергетичну кризу, переможено інфляцію, коли в Україну повернеться мир.
Чергове продовження дії нинішнього закону про особливий статус Донбасу ‒ це окозамилювання влади, яка не хоче врегулювати конфлікт на Донбасі
25 листопада 2021
Замість того щоб закласти законодавчий фундамент для мирного вирішення конфлікту на Сході України, влада лише створює видимість такої роботи і всіляко відтягує розв'язання цього найважливішого для країни питання.
Новий кредитний транш МВФ – завуальована подачка Заходу за відпрацювання Києвом чергового витка антиросійської істерії
23 листопада 2021
Виділення Україні Міжнародним валютним фондом чергового кредитного траншу, яке подається владою як персональне досягнення і велике благо для українських громадян, насправді приховує в собі величезні ризики, а погашення цієї позики цілком і повністю ляже на плечі пересічних українців.
Надання Шептицькому звання «Праведник народів світу» суперечить принципам історичної справедливості
18 листопада 2021
Українські націонал-радикали і політики різних рівнів, які симпатизують їм, не полишають цинічних спроб переписати історію, героїзувати поплічників гітлерівської Німеччини, а отже, осіб, так чи інакше причетних до жорстоких злочинів проти українського та інших народів.
Обшук у Іллі Киви – черговий акт злочинного тиску на нашу партію
16 листопада 2021
Сьогодні, 16 листопада 2021 року, Офіс генерального прокурора та слідчі Державного бюро розслідувань провели обшук у будинку народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Іллі Киви.
Відмова засудити нацизм ‒ черговий злочин української влади проти поколінь «і мертвих, і живих, і ненароджених» українців
13 листопада 2021
Тільки дві країни у світі ‒ Україна та Сполучені Штати Америки ‒ виступили проти резолюції Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй про боротьбу з героїзацією нацизму та неонацизму.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від Зе-влади припинити популяризацію нацизму та гітлеризму в Україні
12 листопада 2021
Сьогодні біля Верховної Ради України багато киян з обуренням виявили «пам'ятний» плакат, присвячений львівському акту проголошення української держави, ухвалений ОУН 1941 року. У ньому націоналісти, вихвалячись своєю ганебною політичною спадщиною, відверто зізнаються у пособництві та партнерстві з націонал-соціалістичною Німеччиною під проводом Адольфа Гітлера.
Вимирання українців – результат злочинів влади проти власного народу
8 листопада 2021
Влада Зеленського вкрай болісно сприймає критику і, щоб не допустити її, закриває рота журналістам, знищує незалежні ЗМІ та в антиконституційний, злочинний спосіб переслідує опозиційних політиків.
Фракції «Слуги народу», ЄС, «Удару» та «Голосу» в Київраді покрили себе ганьбою, вкотре поглумившись над пам'яттю героїв Великої Вітчизняної війни
5 листопада 2021
4 листопада 2021 року Київська міська рада, цинічно порушуючи українське законодавство, ображаючи пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни та розпалюючи міжнаціональну ворожнечу, ухвалила рішення про перейменування 12 вулиць міста Києва.
Україна – ЄС: співпраця, яка так і не стала ні взаємовигідною, ні рівноправною
5 листопада 2021
Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку визнав: економічна частина Угоди про асоціацію України та ЄС невигідна для української сторони і за час дії зони вільної торгівлі з ЄС Україна так і не змогла компенсувати збитки від втрати російського ринку.
×
Приєднатися