Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

ЗМІ, які поширюють фейки про Медведчука, понесуть відповідальність згідно з українським законодавством
23 жовтня 2020
23 жовтня 2020 року низка ЗМІ, таких як «Інтерфакс-Україна», «Українська правда», «РБК-Україна», безпідставно і керуючись примітивним політичним замовленням, поширили брехливу інформацію про те, що СБУ затримала учасників організації (активістів), причетних до рейдерських захоплень і протестних акцій, які нібито пов’язані з головою Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народним депутатом України Віктором Медведчуком.
Вимагаємо не допустити незаконного зняття з виборів Олега Азарова, кандидата в мери Костянтинівки від ОП-ЗЖ
23 жовтня 2020
Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Керівник Миколаївської обласної організації ОПЗЖ Юрій Загородній: Влада має програти – народ має перемогти!
23 жовтня 2020
Йдеться не просто про долю міста Миколаєва та Миколаївської області – йдеться про долю всіх людей, які тут живуть. Наприклад, зверніть увагу, як напередодні дня виборів у Миколаєві стрімко зростає кількість введених у дію незначних об'єктів: сквериків, майданчиків... Водночас усі ЗМІ пишуть про те, як кандидат у мери від влади перерізає стрічки і клятвено обіцяє навести лад у місті, розв’язати всі проблеми. Хоча на минулих виборах він говорив і обіцяв те саме. А люди, які роками чекають, коли їм полагодять дах і замінять труби, які роками переступають через одні й ті самі ями, приречено думають: може, хоч щось ще зробить...
Юрій Загородній: Ми – за безпеку наших людей!
22 жовтня 2020
Вчорашня акція, організована праворадикалами і спрямована на те, щоб зірвати партійну зустріч з лідерами нашої політичної сили, – це чіткий сигнал, що демократія і свобода слова в нашій країні під загрозою.
Кандидат від ОП-ЗЖ Олег Азаров йде у мери Костянтинівки, незважаючи на брехню і провокації опонентів
21 жовтня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє, що інформація про зняття Олега Азарова з виборів не відповідає дійсності. Ми будемо звертатися до правоохоронних органів та вимагати кримінального переслідування для фальсифікаторів і їхніх політичних замовників.
За проведення незаконного «загальнонаціонального опитування», яке суперечить Конституції та Виборчому кодексу, винні мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності
21 жовтня 2020
Офіційне інтернет-представництво Президента України, прикриваючись тезою про те, що зміст політики в державі має визначати народ, щосили анонсує нову ініціативу Президента Зеленського – «загальнонаціональне опитування», подаючи його як форму нібито безпосередньої демократії. Реалізувати цю ініціативу планується 25 жовтня 2020 року, в день проведення місцевих виборів.
Юрій Загородній: Послання Президента виявилося передвиборчою агітаційною промовою
20 жовтня 2020
Народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Загородній, коментуючи сьогоднішній виступ Президента у Верховній Раді України, заявив, що послання глави держави виявилося передвибочою агітаційною промовою.
Юрій Загородній: П'ять запитань Президенту від виборців Миколаївщини
20 жовтня 2020
Президенту, який має намір у день місцевих виборів провести не передбачене ні законами, ні Конституцією опитування українців, поставивши їм п'ять запитань, варто відповісти на п'ять запитань від самих українців.
Заява Офісу Президента стосовно рішення Дарницького райсуду щодо пасквіля Кіпіані – це безпрецедентний тиск на судову владу
20 жовтня 2020
Істерична заява Офісу Президента стосовно рішення Дарницького районного суду м. Києва, який ухвалив щодо «історичного» пасквіля Кіпіані політично незаангажоване рішення та встановив, що у низці фрагментів автор книги порушив права Віктора Медведчука на повагу до гідності, честі, недоторканності ділової репутації, є не чим іншим, як тиском на судову владу.
Суд заборонив розповсюджувати пасквіль Кіпіані про Стуса із брехливою інформацією щодо Медведчука. Чергова брудна провокація провалилася
19 жовтня 2020
Дарницький районний суд м. Києва 19 жовтня 2020 року ухвалив рішення за позовом Віктора Медведчука про захист честі, гідності та ділової репутації.
×
Приєднатися