Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Влада продовжує політично мотивовані переслідування захисників офісу «Опозиційної платформи – За життя»
2 червня 2020
23 травня 2020 року офіс партії «Опозиційна платформа – За життя» зазнав атаки банди націонал-радикалів, які закидали будівлю вибуховими пакетами, використовували димові шашки та фаєри.
«Програма» уряду Шмигаля – пустушка і нахабний обман українського народу
1 червня 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Захист дітей – турбота про майбутнє України!
1 червня 2020
Зусиллями влади день захисту дітей перетворився на день підрахунку проблем і втрат. За останні шість років чисельність дитячого населення в нашій країні скоротилася на 430 тисяч осіб. Знижується народжуваність. Українські сім'ї втрачають віру в перспективу, а країна втрачає майбутнє.
Економічна політика Зеленського – це запобігливість перед МВФ і обман виборців
29 травня 2020
Сьогодні вже абсолютно ясно, що не український народ, а МВФ є тим справжнім господарем, чиї інтереси Зе-влада готова захищати. Перекладати всю тяжкість кризи на плечі людей і догоджати іноземним кредиторам – це і є вся економічна політика Зеленського.
Віктор Медведчук: Рішення суду щодо протидії героїзації нацизму спрямоване на захист історичної пам'яті українського народу
27 травня 2020
Рішення Окружного адміністративного суду м. Києва про визнання символіки дивізії СС «Галичина» нацистською – це не лише торжество здорового глузду, це перемога історичної пам'яті над ура-патріотичною єрессю, яку режим Порошенка – Парубія та його поплічники звели у ранг нової державної політики.
Неонацисти за сприяння поліції атакували офіс «Опозиційної платформи – За життя»
23 травня 2020
23 травня фашиствуючі молодики вчергове здійснили напад на офіс партії «Опозиційна платформа – За життя».
Віктор Медведчук: Україна повинна покінчити із зовнішнім управлінням США
22 травня 2020
Оприлюднені записи розмов Джо Байдена і Петра Порошенка стали черговим доказом того, що Україна перебуває під зовнішнім управлінням Сполучених Штатів.
Задоволення зовнішніх кредиторів стало пріоритетом фінансової політики влади
21 травня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає негайно припинити політику плазування перед кредиторами. В умовах епідемії і кризи держава повинна піклуватися про підтримку вітчизняної економіки, українських підприємців та українських сімей, а не гарантувати прибуток фінансовим спекулянтам.
×
Приєднатися