Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Шабаш націонал-радикалів навколо праху Кузнєцова ‒ за межею совісті та норм моралі
22 жовтня 2021
В Україні триває шабаш націонал-радикалів і профашистських сил, які всіма способами прагнуть знищити пам'ять про подвиг героїв Великої Вітчизняної війни.
Маніпуляції навколо нібито виключення Іллі Киви з ОПЗЖ ‒ це банальна провокація, спрямована на розкол партії
21 жовтня 2021
Сьогодні в інформпросторі України було розпочато чергову брехливу та брудну інформаційну кампанію, спрямовану проти партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ.
РНБО опублікувала «Євангеліє диктатури», яке демонструє обмеженість і непрофесіоналізм нинішньої влади
20 жовтня 2021
Чергова спроба Ради національної безпеки і оборони України нав'язати українському суспільству власне трактування тих чи інших історичних подій, змусити держслужбовців і ЗМІ використовувати лише певну термінологію, заборонити усталені, але не зручні українській владі висловлювання і назви може зрештою дорого обійтися Україні.
Влада повинна понести відповідальність за повний провал у боротьбі з епідемією коронавіруса
19 жовтня 2021
Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Відповідь Президенту Зеленському щодо мого громадянства та «унікальної» ідеї обміну
17 жовтня 2021
У мене не було і немає іншого громадянства, крім українського. Я ‒ громадянин України і буду їм, незважаючи на незаконний, злочинний тиск, який здійснюється сьогодні на мене владою.
Спроба влади за сфальсифікованим звинуваченням заховати Віктора Медведчука за ґрати – провалилася
13 жовтня 2021
Ввлада понесла до суду чергову порцію своїх маячних, бездоказових і брехливих звинувачень на адресу Віктора Медведчука. У цієї повністю сфальсифікованої та на швидку руку сфабрикованої "справи" була одна мета – будь-якою ціною кинути за ґрати главу Політради провідної опозиційної партії. Але абсурдність і фальш звинувачень була настільки очевидною, що суд відмовив вимозі прокурорів посилити запобіжний захід для Віктора Медведчука.
Влада демонстративно нахабно і цинічно продовжує незаконні репресії щодо Віктора Медведчука
11 жовтня 2021
Контужена численними скандалами влада Зеленського намагається за всяку ціну змусити забути про таємні, а тепер такі, що стали явними, офшори Президента і приховати власні злочини, відволікаючи увагу громадян ‒ активно фабрикуючи кримінальні справи щодо голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука.
За черговими репресіями проти Віктора Медведчука влада ховає свої офшорні скандали і бездарність
8 жовтня 2021
Незаконна і невдала спроба вручити нову підозру голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, народному депутату України Віктору Медведчуку продемонструвала, що влада продовжує взятий нею злочинний курс на фальсифікацію кримінальних справ, розправу над політичними противниками, встановлення абсолютної диктатури Зеленського та його найближчого оточення.
Юрій Загородній: Влада Зеленського корупцію не перемогла, а очолила
6 жовтня 2021
Народний депутат України, член Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Юрій Загородній, виступаючи у Верховній Раді, звернувся до українського народу.
×
Приєднатися