Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заяви

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити політично вмотивоване переслідування суддів Конституційного Суду
15 січня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити політично вмотивоване переслідування Голови Конституційного Суду і тиск на суддів. Ми вимагаємо, щоб гарант поважав Конституцію і керувався законами Української держави, а не своїми персональними амбіціями і вказівками «радників» з-за кордону.
Зеленський і «слуги» слідом за Порошенком знищують права російськомовних громадян
15 січня 2021
В Україні набирає обертів черговий виток русофобської істерії. 16 січня 2021 року починає діяти норма Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка вимагає обслуговувати відвідувачів українською мовою. І армія в'ятровичів-кременів-фаріонів уже завмерла на низькому старті – готова цькувати персонал сфери обслуговування всієї країни, а також лікарів, аптекарів, службовців і фахівців усіх профілів за використання російської мови на робочому місці.
«Опозиційна платформа – За життя» вимагає від влади скасувати підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги
12 січня 2021
З 1 січня 2021 року влада Зеленського встановила нові ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги – рекордно високі в історії країни.
Віктор Медведчук: Безглузда заява Ляшка вкотре змушує сумніватися в адекватності української влади
3 січня 2021
Заява головного санітарного лікаря України, точніше «непорозуміння від медицини» Ляшко про те, що Україна не реєструватиме «Супутник V», оскільки в МОЗ планують використовувати лише ті вакцини, які пройшли третю фазу клінічних випробувань, – це маразматична балаканина, яка не має нічого спільного ні з медициною, ні з інтересами українських громадян.
«Біолік» подав на реєстрацію в Україні вакцину «Супутник V» для її виробництва та вакцинації українських громадян
1 січня 2021
30 грудня 2020 року харківська компанія «Біолік», яка є одним з лідерів фармацевтичної промисловості України і має достатні виробничі потужності та кваліфікований персонал для виробництва вакцини від COVID-19, звернулася до Міністерства охорони здоров'я України та Державного експертного центру МОЗ із заявою про державну реєстрацію медичного препарату – вакцини від коронавірусу «Супутник V» для забезпечення вакцинації нею українських громадян.
У діях Президента Зеленського є всі підстави для процедури імпічменту
30 грудня 2020
Президент України Володимир Зеленський, на якого покладено обов'язки гаранта дотримання Конституції України, вкотре порушив норми Основного Закону.
«Кредитна наркоманія» влади створює ризики для української економіки та громадян
29 грудня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає негайно переглянути бюджет на наступний рік. Жорстко урізати всі витрати на утримання влади, скоротити фінансування силовиків і чиновників, почати переговори про реструктуризацію зовнішньої заборгованості. Щоб запобігти сповзанню України до банкрутства і національної катастрофи, уряд «кредитних наркоманів» має бути відправлено у відставку. Україні потрібна влада, яка забезпечить зростання економіки, грамотне управління державними активами, збільшення доходів громадян і наповнить бюджет.
Депутаты от ОПЗЖ на местах требуют от правительства обеспечить украинцев…
28 грудня 2020
По инициативе партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» депутаты Николаевского областного совета направили в Кабинет Министров Украины обращение относительно обеспечения…
Влада Зеленського, використовуючи схеми Порошенка, злочинно встановила рекордні ціни на газ і тепло для населення
28 грудня 2020
Під час опалювального сезону 2020‒2021 років громадяни України повною мірою відчують увесь непрофесіоналізм і злочинні дії нинішньої Зе-команди ‒ за своїми комунальними платежами.
×
Приєднатися