Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Встановимо «дошки ганьби» з прізвищами тих, хто буде голосувати за продаж нашої землі!

Якби не колосальні зусилля і наполеглива боротьба фракції «Опозиційна платформа - За життя», влада давно б уже продала землю України.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу ZIK.

За його словами, «відсутність аграрного міністра показує, що ніхто не може взяти на себе відповідальність, щоб бути вбивцями землі нашої».

Крім того, продовжив Вадим Рабінович, «я думаю, що багато хто відмовляється себе підставляти». «І Милованова намагалися поставити, думали, раз він сам себе дебілом назвав, значить, землю продавати буде. Але навіть дебіл Милованов (це він сам себе так назвав - я нікого не ображаю), відмовився від цього», - нагадав політик.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» вважає, що «сьогодні «ОПЗЖ» єдина сила, яка може радіти одному - ми не даремно прожили ці два місяці, тому що якби не ми, то земля була б продана, і ви всі це знаєте».

«Так, ми спеціально затягували і продовжуємо затягувати процес продажу землі. Це конституційно, це законно. Але так, ми це робимо спеціально, тому що влада хотіла продати землю ще під новий рік», - нагадав Вадим Рабінович.

У зв'язку з цим політик запропонував в кожній області України встановити «дошки ганьби», на яких оприлюднити прізвища тих, хто буде голосувати за продаж української землі.

Опубліковано: 5 березня 2020
×
Приєднатися