Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Зеленський і його оточення йдуть шляхом, яким йшли тільки нацисти, і хочуть зберегти свою владу за допомогою «концтаборів»

Кабінет Міністрів України вніс до Верховної Ради законопроект № 4327 «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань, пов'язаних із військовополоненими та інтернованими особами в особливий період», який вже викликав глибоке справедливе обурення не лише в нашій країні, а й за її межами. Цей законопроект є черговим проявом політики терору та обмеження конституційних і невід'ємних прав людей, які проживають на території України, чия вина нічим не доведена і може існувати тільки в уяві Зеленського та його оточення.

Причому затриманням і негайним, без суду і слідства, переселенням до спецтаборів (як говориться в законопроекті, примусовим оселенням у визначених місцях і тилових таборах для військовополонених) займатиметься Служба безпеки України, на адресу якої, зокрема з боку Amnesty International і Human Rights Watch, а також інших міжнародних моніторингових організацій, неодноразово звучали звинувачення у створенні «секретних в'язниць». Очевидно, що подібна загроза в перший же день буде використана для здійснення корупційних дій, а ймовірніше – для банального грабежу, рейдерства та відвертого здирництва.

Крім того, створення таких «таборів смерті», що не входять до наявних пенітенціарних або слідчих структур, функціонування яких регулюється чинним законодавством, може розв'язати руки для найжорстокішої злочинної розправи над неугодними.

Влада неодноразово обмежувала права громадян України та підданих інших держав, котрі проживають на території нашої країни, обмежуючи їхнє право на вільне використання рідної мови, позбавляючи гарантованих Конституцією України виборчих прав і соціальних гарантій. Увійшовши в раж від вседозволеності, сьогодні влада готується перейти останню межу і вибірково застосовувати насильство до неугодних мирних громадян, які живуть на території України.

Можливо, українська влада розраховує повторити шлях, яким йшли тільки нацисти і який дуже точно охарактеризував німецький священник Мартін Фрідріх Густав Німьоллер:

Коли нацисти хапали комуністів, я мовчав: я не був комуністом.

Коли вони саджали соціал-демократів, я мовчав: я не був соціал-демократом.

Коли вони хапали членів профспілки, я мовчав: я не був членом профспілки.

Коли вони прийшли за мною – за мене вже не було кому заступитися.

Запевняю українську владу, яка мріє й надалі штампувати антиконституційні закони у слухняній Верховній Раді: стараннями зокрема й нашої партії Український народ зберігає пам'ять про методи нацистів, і є межа беззаконня, яку він ніколи не дозволить перейти. І відправка мирних громадян до «концтаборів» знаходиться далеко за цією межею.

Українці добре розуміють, що за цим законопроектом стоїть зовсім не прагнення захистити Україну, а бажання розгорнути терор для того, аби за всяку ціну зберегти владу, яка вислизає.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 14 листопада 2020
×
Приєднатися