Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Влада злочинно намагається приховати реальний рівень безробіття в Україні

Держстат опублікував дуже коротке і дуже суперечливе повідомлення про рівень безробіття в Україні. У ньому, зокрема, говориться: «За результатами дослідження робочої сили у ІІ кварталі 2020 р. кількість зайнятого населення у віці 15 років і старше становить 15,7 млн осіб... Рівень зайнятості населення у віці 15 років і старше склав 49,0%...» Виникає закономірне запитання: а як щодо інших – щодо 51% населення України? Вони працюють, безробітні, хто вони? Чи враховує їх Держстат, чи живуть вони взагалі в Україні? Нічого не відомо...

В Україну в березні – квітні 2020 р. повернулися, за різними оцінками, від 1,5 млн до 3 млн заробітчан. Працевлаштовані – 300 тис. Що відбувається з іншими, незрозуміло. Чи зайняті вони в тіньовій економіці, чи живуть на накопичене під час заробітків за кордоном, чи вже шукають можливість самореалізації в кримінальному світі або політичному криміналі – нічого не відомо нашій офіційній статистиці.

Держстат стверджує, що загальний рівень безробіття в Україні зріс із І кварталу до ІІ кварталу 2020 року лише на 1,3% – з 8,6% до 9,9%. Очевидно, що такі занижені дані не можуть пояснити, куди поділися всі інші непрацюючі (принаймні, офіційно) українці.

При цьому Держстат посилається на методики розрахунку Міжнародної організації праці (МОП). Цікаво, як довго ще ця шановна міжнародна організація спокійно спостерігатиме за тим, як, використовуючи її ім'я, політикани від статистики злочинно намагаються приховати реальний рівень безробіття в Україні.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 29 вересня 2020
×
Приєднатися