Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Падіння української промисловості ‒ результат неадекватної політики Кабміну, який веде країну до економічного та соціального краху

Підсумки першого півріччя 2020 року негативні в усіх напрямках економічної діяльності, але особливо відчутним є обвал промислового виробництва в країні. Як повідомляє Державна служба статистики, за перше півріччя 2020-го Україна втратила 8,3% промислового виробництва.

Приріст зафіксовано лише у трьох галузях промисловості: виробництво коксу та продуктів нафтопереробки (+1,3%), виробництво іншої хімічної продукції (+7,8%) і фармацевтична промисловість (+4,5%).

У всіх інших галузях української промисловості ‒ спад, причому в низці галузей ‒ досить значний, а саме:

‒ у легкій промисловості ‒ 16,9%;

‒ у деревообробці ‒ 11,3%;

‒ у виробництві гуми та пластмаси ‒ 10,4%;

‒ у металургійному виробництві ‒ 14,2%;

‒ у машинобудуванні ‒ 22,2%;

‒ в автопромі ‒ 30,8%.

Такого падіння української промисловості не було з 2014 року. Водночас вкрай важливо зрозуміти справжні причини цього обвалу промислового виробництва в Україні.

Влада стверджує, що причина ‒ пандемія коронавірусу і що зараз, виходячи з карантину, українська економіка нібито «відновлюється». Усі ці пояснення ‒ цинічний обман. Українська промисловість знижувала обсяги виробництва весь минулий рік. Причини падіння не усунули, тож, відповідно, падіння триває й цьогоріч.

Ба більше, уже другий Кабмін за нинішньої влади так і не спромігся розробити план виведення української промисловості з кризи. Україна втрачає сотні тисяч робочих місць, мільярди доларів валютної виручки, недоотриманої через зниження експорту, а уряд злочинно нічого не робить!

Продовження такої неадекватної політики нинішнього Кабміну веде країну до економічної та соціальної катастрофи.

 

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 27 липня 2020
×
Приєднатися