Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Святкування Дня Перемоги об'єднало мільйони громадян України

9 травня тисячі людей в усіх містах України йшли до пам'ятників воїнам-визволителям, щоб покласти квіти і віддати данину пам'яті подвигу справжніх героїв. Усюди вшановували ветеранів.

У Києві святковий марафон ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ стартував вранці 9 травня від легендарного танка Т-34 на проспекті Перемоги. Потім депутати від ОП-ЗЖ разом з київськими ветеранами поклали квіти до Обеліска «Місто-герой Київ» на площі Перемоги та випустили в небо голубів, в пам'ять про полеглих у Великій Вітчизняній війні. Разом з жителями Києва опозиціонери принесли квіти до Могили Невідомого солдата в парку Слави та пам'ятника генералу Ватутіну.

Автопробіг «Дякуємо за Перемогу! Дякуємо за життя!», що стартував у столиці, підтримали в Дніпрі та Ужгороді, Запоріжжі та Полтаві, Одесі та Миколаєві, Маріуполі та Лисичанську, Харкові та Краматорську, Кривому Розі, Херсоні та Черкасах.

Напередодні Дня перемоги активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у всіх містах і населених пунктах країни провели «толоки пам'яті», під час яких привели до ладу могили воїнів-визволителів, упорядкували території меморіальних комплексів. Провели акцію «Мільйон квітів для героїв». Відвідали і привітали ветеранів Великої Вітчизняної, організували святкові концерти для учасників бойових дій, дітей війни. Ніхто не залишився без уваги опозиціонерів. День Перемоги ще раз показав, що для українців це улюблене і всенародне свято.

Опубліковано: 13 листопада 2019
×
Приєднатися