Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Василь Німченко: У владі потрібні ті, хто зможе на професійному рівні вирішувати питання життєзабезпечення територіальних громад та соціального захисту кожної людини

В Україні добігає кінця виборча кампанія, за підсумками якої будуть сформовані місцеві органи влади всіх рівнів. Уже 25 жовтня виборці міст і сіл Черкащини фактично стануть архітекторами організації влади на місцях – обиратимуть безпосередніх виконавців від влади, які можуть на професійному рівні вирішувати повсякденні питання життєзабезпечення територіальних громад та соціального захисту кожної людини: від немовлят до людей похилого віку, які сьогодні поставлені державою в умови виживання.

Зараз, коли місцеві органи влади, на жаль, неспроможні гарантувати належне життєзабезпечення міст та сіл області, політична партія «Опозиційна платформа – За життя» представляє кандидатів у депутати усіх рівнів: людей, які дійсно зможуть виконати накази виборців і забезпечити належний рівень соціального захисту членів територіальної громади та відновити економічний потенціал Черкащини.

В ОПЗЖ добре розуміють, що потрібно насамперед забезпечити професійне управління справами територіальної громади, бо саме це дасть змогу відновити економічний потенціал, використовуючи усі виробничі потужності, та утвердити систему землекористування, за якої кожний член територіальної громади та власник паю буде господарем на землі, а орендар – підрядником у власника земельної ділянки.

Професійна підготовленість кандидатів від «Опозиційної платформи – За життя» є підставою стверджувати: саме місцеві органи влади зможуть контролювати ціноутворення на комунальні послуги, зважаючи на те, що держава, по суті, відмовилася від контролю за тарифною політикою та надання субсидій усім громадянам, котрі їх потребують.

Кандидати від ОПЗЖ, які представляють трудові колективи підприємств промислового виробництва, машинобудування та харчової промисловості в області, уже вирішують питання щодо зняття санкцій, які не дають змоги реалізовувати та експортувати вітчизняну продукцію на ринки інших країн. Це забезпечить відновлення виробничих потужностей та створення  тисяч робочих місць на підприємствах Сміли, Черкас, Звенигородки, Золотоноші та інших міст.

Наша політична сила делегує до органів влади кандидатів, які здатні організувати належний соціальний захист членів громад, зокрема освітян, медичних працівників та інших фахівців, котрі забезпечують виховання та освіту дітей, і соціальний захист ветеранів праці, учасників Великої Вітчизняної війни, учасників АТО, пенсіонерів та інших верств населення, які справді потребують захисту.

Наша мета – забезпечити молодь робочими місцями та припинити ганебну практику перетворення українців на заробітчан, які змушені гарувати за кордоном, як раби на галерах, аби заробити копійчину для своїх родин.

Представники політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» змогли добитися недопущення впровадження другого етапу медичної реформи та не допустили закриття медичних закладів, зокрема поліклініки Іркліївської територіальної громади. Ми вдячні представникам громади за публічні протести проти такого беззаконня.

Необхідно забезпечити відновлення гарантій і пільг чорнобильцям, військовослужбовцям, учасникам АТО (бойових дій), які у неконституційний спосіб були позбавлені таких прав, зокрема шляхом обмеження пенсійних виплат. Наша політична сила, звернувшись до суду, добилася перегляду розміру пенсій з 90-х років та відновлення інших пільг щодо соціального захисту. Також у правовий спосіб було захищено світоглядні права та свободи вірян Української православної церкви.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє: незважаючи ні на що, принципи діяльності нашої партії є непорушними. 25 жовтня вибір за кожним українцем. Люди розуміють, що саме вони є творцями свого суспільного життя у відповідних територіальних громадах і це життя створюватимуть саме вони – своєю працєю, витримкою та порозумінням. Наша партія розуміє всі ваші проблеми та докладе зусиль, аби умови життя кожного громадянина були гідними, як це передбачає Основний Закон. Вдячні за довіру!

 

Голова Черкаської регіональної організації

політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»,

народний депутат України

Василь Німченко

Опубліковано: 22 жовтня 2020
×
Приєднатися