Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Василь Німченко: «Опозиційна платформа – За життя» підтримала вимоги територіальних громад Черкащини щодо припинення тарифного геноциду

«Опозиційна платформа – За життя» поділяє тривогу громад, громадських організацій та депутатського корпусу Черкащини від Чигирина, Умані, Сміли, Чорнобая, Ірклієва, Драбова і тому підтримує черкащан, забезпечує правовий супровід і сприяє проведенню акції громадян, які, вимагаючи припинення тарифного геноциду, о 10:00 обмежили рух транспорту трасою Дніпро – Київ поблизу Золотоноші – в районі Красногірського монастиря.

У День соборності України, у день єдності країни люди змушені виходити на вулиці, щоб достукатися до уряду і бути почутими владою. Тією владою, яка заради виконання забаганок МВФ підвищує тарифи на послуги ЖКГ, у такий спосіб прирікаючи громадян на виживання. В умовах пандемії COVID-19, коли ще більше знижуються соціальні стандарти, коли зупинені промислові підприємства і зростає рівень безробіття, багато українців уже просто не мають з чого жити, проте влада продовжує свою грабіжницьку політику.

Народ вимагає реалізації свого конституційного права на участь в управлінні державними справами. Звертаємося до Президента України, уряду і законодавчого органу влади з вимогою припинити тарифний геноцид громадян України. Змушені просити і навіть вимагати на законодавчому рівні встановити виправдані тарифи і контролювати ціноутворення у сфері ЖКГ. Вимагаємо притягнути до відповідальності всіх чиновників, представників інститутів влади, причетних до «тарифного» пограбування народу, за зловживання посадовими повноваженнями.

Мають виконуватися норми статей 3 і 48 Конституції України, згідно з якими життя і здоров'я, честь і гідність людини визнаються найвищою соціальною цінністю і кожен громадянин України має право на достатній життєвий рівень. А утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

Вимоги громадських організацій та представників «Опозиційної платформи – За життя» є конституційними, і наша політична сила захищатиме законні права кожного громадянина України.

 

Василь Німченко,

народний депутат України,

голова Черкаської регіональної організації

Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 22 січня 2021
×
Приєднатися