Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Василь Німченко: «Опозиційна платформа – За життя» захищатиме гарантоване Конституцією право кожного українця на гідний рівень життя і домагатиметься зниження тарифів

Ми стаємо свідками того, що громадяни України практично по всій теріторії країни вимагають реалізації конституційного права на участь в управлінні державними справами. Люди вже не можуть більше терпіти гніту влади і переходять до відкритого спротиву діям чиновницького апарату та свавіллю можновладців. Громадяни змушені так чинити, бо не бачать іншого способу добитися, щоб їх почули уряд та Президент. Українці розуміють: укотре підвищивши тарифи, влада знову, по суті, грабує їх, прирікаючи на виживання.

Конституцією України кожному громадянину гарантовані право на житло, право на достатній життєвий рівень, право на охорону здоров'я. Але ці обов’язкові положення Основного Закону не виконуються, в країні панує бідність, яка, на жаль, лише посилюється. Люди виходять на вулиці не від хорошого життя, вони бояться злиднів. Однак влада не чує чи не бажає чути свій народ, вона дослухається лише до вказівок «вашингтонського обкому». 

Є очевидним, що діяльність влади вже призвела до деіндустралізації країни – остаточного заморожування виробничих сил України: більше 600 тис. підприємств припинили своє існування (до речі, і енергоспоживаючі), а решта підприємств не мають функціональних напрямків як бюджетоутворюючі.

Остаточний розрив коопераційних зв’язків із країнами-сусідами – Білоруссю, Російською Федерацією, Казахстаном – виключає можливість відродження України як індустріальної країни. І це створює передумови для повної залежності нашої держави від так званих міжнародних партнерів. Саме зовнішні управителі з Вашингтона та Євросоюзу здійснюють колонізацію України, перетворюючи її на сировинний придаток. 

Наша держава перебуває у скрутному становищі, бо влада, яка мала би насамперед забезпечувати економічну безпеку і територіальний суверенітет, спрямовує зусилля на використання облігацій внутрішніх та зовнішніх державних позик, фактично створюючи передумови для приватизації країни не лише міжнародними «партнерами», а й приватними особами під виглядом випуску так званих євробондів.

До того ж саме розміщення облігацій внутрішньої державної позики, яке було проведено конфіденційно, по суті, призначене для створення додаткових джерел збагачення можновладців і остаточного укріплення корупційної системи в країні та корупції як ідеології функціонування державних установ. Хіба не про це свідчать оприлюднені факти використання облігацій внутрішніх та зовнішніх державних позик представниками влади або членами їх родин – сім’єю Оксани Маркарової, Президента Володимира Зеленського та інших? Глава держави у цей скрутний час отримав дохід у рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики на загальну суму 5,1 млн грн.

Як бачимо, картелі можновладців, уже не соромлячись, використовують багатомільйонні статки для отримання доходів. Суспільство має бути поінформовано про це і знати поіменний перелік провладних осіб, які використали облігації, а по суті, кошти платників податків для отримання до 12% доходу від використання так званих інвестованих сум. До речі, депозитна ставка для пересічного громадянина у гривневому еквіваленті становить від 3 до 8% максимум.

Те, що уряд послідовно вчиняє дії, спрямовані на посилення залежності нашої країни від інших держав, уже не викликає сумнівів. Тільки так можна пояснити і започатковану медичну реформу, яка фактично позбавила громадян України права на медичну допомогу та страхування, і відкриття ринку землі без попереднього проведення всенародного референдуму, і збільшення комунальних тарифів. Усе це робиться, щоб залежність від заокеанських «донорів» помножувалась разом із залученими кредитами. Тож чи можна говорити про справжню незалежність нашої держави, якщо Україна втратила суб’єктність, стала об’єктом зовнішнього управління?

І чи можна вважати Україну правовою державою, якщо її Президент вдається до так званого «позвоночного» права? Хіба таке можливо в правовій державі, щоб Президент, розв’язуючи життєво важливі питання щодо врегулювання ціноутворення у сфері ЖКГ, телефонував і давав вказівки структурним підрозділам стосовно зниження ціни на комунальні послуги? Такі питання неможливо розв’язувати «по звонку», і ми станемо свідками неспроможності глави держави врегулювати ці проблеми. 

Установлення ринкової ціни на газ для населення – це умова, яка прописана в меморандумі про співпрацю України з МВФ, і уряд продовжує підвищувати ціни на газ для населення, аби тільки догодити Банковій. Ось така виходить філософія – філософія догоджання у «позвоночному» режимі. І Президентові та уряду вже час замислитися над запитанням: «По кому подзвін?». 

 На відміну від влади, яка керується передусім інтересами своїх закордонних господарів, а не власного народу, «Опозиційна платформа – За життя» перш за все захищає інтереси українців.  Наша партія вже розробила комплекс заходів для відновлення економічного потенціалу країни із використанням всіх виробничих потужностей і для забезпечення зниження тарифів заради кожного українця, а не можновладців з Банкової. ОПЗЖ і надалі буде обстоювати життєво важливі права громадян, які гарантовані Конституцією України!

 

Василь Німченко,

народний депутат України від партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 20 січня 2021
×
Приєднатися