Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Українська влада, запропонувавши знищувати книги, переплюнула нацистську Німеччину

Директор державної установи «Український інститут книги» Олександра Коваль вимагає «вичищати бібліотеки від радянського фонду». Подібні ідеї нагадують сюжет роману-антиутопії Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом», виданого за радянських часів і тому такого, що підлягає, за пропозицією Олександри Коваль, знищенню. Але значно більше це нагадує фашистські «книжкові аутодафе» нацистської Німеччини. Щоправда, Гітлер не наважився спалювати книги руками чиновників, і за цими акціями стояли псевдонезалежні організації ‒ німецький студентський союз та гітлер'югенд.

Тільки в фантастичному творі або в людожерській, антигуманній та тоталітарній країні може народитися ідея добровільного знищення свого інтелектуального капіталу, сили-силенної позитивного, на чому виховувалися покоління українських громадян.

Ця ініціатива є частиною продуманого плану з деградації, деінтелектуалізації та дебілізації українського народу, що реалізується, так само як деіндустріалізація, за вказівкою Сороса й інших агентів зовнішнього управління Україною. Кінцева мета цієї програми очевидна: перетворення України на сировинну колонію, а її населення, що вижило, ‒ на обмежених і нерозвинених рабів, які обслуговують інтереси заокеанських господарів.

«Зачистка» бібліотек є черговим і, ймовірно, заключним етапом поміщення українського народу в інформаційний та ідейний вакуум ‒ поряд із розправою з журналістами, закриттям незалежних телеканалів і блокуванням інтернет-сайтів.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 26 лютого 2020
×
Приєднатися