Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Оплата за газ: «спритність рук і жодного шахрайства»

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, В. Тарасюк пояснив, чому українські громадяни, навіть ті, які не користуються газом, повинні сплачувати за нього.

«Ми виділили плату за обслуговування мереж, це не плата за користування. Це плата за те, щоб газ завжди був підведений, завжди був під тиском, працювала аварійна служба і техніки. Плата за обслуговування завжди була, є і буде. Ми розділили цю плату рівними частинами на 12 місяців, щоб споживач отримував менше навантаження в опалювальний період. Раніше основна частина розподілу припадала на зимові місяці, коли йде підвищення споживання природного газу. Ці суми додавалися», ‒ сказав Тарасюк.

Як казав один літературний герой, конгеніально. Але ‒ не оригінально: до цього українцям вже пояснили, чому вони повинні сплачувати за воду, холодну і гарячу, навіть якщо її не отримують.

Навіщо ж зупинятися на досягнутому? Час пояснити українцям, чому вони повинні сплачувати за доставку продовольчих продуктів та інших споживчих товарів до магазинів, навіть якщо харчуються з власної земельної ділянки і не купують китайську побутову техніку.

Адже це теж не «плата за користування». Завезення споживчих товарів «завжди є, було і буде». Тільки чому це стало нестерпним саме за чинної владіи яка, незважаючи на всі пафосні заяви, продовжує порошенківську політику видавлювання українців з країни? Створюючи людям нестерпні умови життя, зокрема за рахунок безперервного підвищення тарифів ЖКГ. Яким завжди знаходиться виправдання.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 24 лютого 2020
×
Приєднатися