Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Моралізаторство чиновників і проурядових депутатів щонайменше недоречно

Уся Україна досі під враженням від тієї реакції, яку викликала в Тернопільській, Львівській та Полтавській областях евакуація наших громадян з Китаю. Дійсно, є над чим подумати, щоб усвідомити всю глибину морального падіння українського соціуму за останні 30 років.

Є над чим замислитися ‒ зокрема й над повною втратою довіри українців до держави, державних інституцій, роз'яснень та обіцянок чиновників.

Окрема тема ‒ вкрай непрофесійний рівень виконання держорганами завдання з евакуації та розміщення людей на обсервацію.

І за такої бездарної реалізації заходу, не найскладнішого з точки зору організації, чиновники високого рівня ще й дозволяють собі моралізаторство стосовно жителів Полтавської області, закликаючи до гуманізму і солідарності.

Коли чуєш такі нещирі заклики до людяності, хочеться запитати: панове, а де ж був ваш гуманізм, коли ви прирікали 82,1% українських пенсіонерів (дані станом на 01.01.2020) на пенсії менше 4 тис. грн на місяць? Хіба ви не знали, що на ці гроші прожити неможливо? Що пенсіонери в Україні ведуть напівголодне існування, що їм не вистачає коштів навіть на найнеобхідніші ліки? А адже це саме ви голосували за бюджет-2020 і підписували його...

А зберегти захмарні тарифи на ЖКГ після всіх обіцянок їх переглянути? Це по-людськи?

А продовжувати реалізовувати антисоціальну, антинародну медичну «реформу» Уляни Супрун у вас совісті вистачає?

Немає у нинішньої влади права на моралізаторство. Нічим не заслужила ця влада ні довіри, ні поваги українського народу.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 27 лютого 2020
×
Приєднатися