Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Відмінність влади Зеленського від влади Порошенка лише одна – цинізму стало ще більше

Як і Порошенко, його наступник робить те, про що ніколи не йшлося у його передвиборчих обіцянках. І не робить того, що обіцяв. Незважаючи на перемир'я на Донбасі, нова влада так і не досягла прогресу в питанні припинення конфлікту і фактично завела мирні переговори у безвихідь. Не розслідуються гучні злочини, вбивства на Майдані, трагедії в Одесі та на Донбасі... Не лише ігноруються факти корупції у вищих ешелонах влади – колишньої та нинішньої, а й закриваються резонансні справи. Наприклад, нещодавно була закрита справа про аферу «Роттердам+» – саме того дня, коли з’явилася незалежна експертиза, яка підтверджує, що було вкрадено майже 40 млрд гривень!

Порошенко та його посіпаки фактично отримали індульгенцію, зокрема й тому, що президентська «більшість» в Раді без них уже не може ухвалювати закони, необхідні західним покровителям української влади. Антинародні закони! Зеленський настільки освоївся у президентському кріслі, що спокійно видає чорне за біле, перевершивши у цьому навіть свого попередника. Зверніть увагу, як Зеленський воює вже навіть не з опозицією, тут усе зрозуміло, а зі своїми прихильниками, які розкривають факти корупції в його найближчому оточенні.

Те, що робить влада сьогодні, під час виборчої кампанії, коли скасовуються законні вибори на окремих територіях або підконтрольні владі комісії просто не реєструють документи від ОПЗЖ, – це не просто ігнорування Конституції країни, це злочин, якщо називати речі своїми іменами. Але відтоді як найманих бандитів стали офіційно називати «активістами», а прихильників фашизму – «патріотами», у нас нічого не можна називати своїми іменами...

 

Юрій Загородній,

народний депутат України,

керівник Миколаївської обласної організації

партії «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 5 жовтня 2020
×
Приєднатися