Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ідеологія нинішньої влади ‒ продати все і країну теж!

Міністр економіки Милованов обіцяє українцям здавати в концесію не лише порти і аеропорти, а й університети та навіть лікарні. Про це пан міністр заявив під час презентації чергової урядової «стратегії»: «Щодо концесії я зазначив, що у нас є пакети портів, аеропортів і вокзалів. У майбутньому, я думаю, можна говорити і про лікарні, і про університети». А що далі, пане міністре? Концесійні пенсіонери, поліція, армія, школи, країна?!

Як стверджує Милованов, «це залежить від конкретних умов і від конкретного стратегічного завдання». А які реальні завдання цього уряду? Як стверджує міністр економіки, головна ідея економічної стратегії нинішнього Кабміну ‒ створення ринку землі, ринку капіталу, інвестиції в людський капітал (освіта, охорона здоров'я) і створення ринку праці. Тобто все на продаж: землю, працю, охорону здоров'я, соціальну сферу, все!

Людина і забезпечення їй можливості нормального життя не у центрі уваги нинішньої влади. У неї, у цієї влади, зовсім інші цінності...

Тому пенсії та зарплати бюджетників залишаються мізерними, а тарифи ‒ надвисокими. І скільки б прем'єр Гончарук не говорив, що «важливо порівнювати місяць із місяцем січень з січнем і у підсумку люди за зиму заплатять менше і за тепло, і за газ, ніж минулого року», це неправда. Держстат повідомляє, що тарифи на тепло і гарячу воду в Україні в січні 2020-го були на 0,5% вище, ніж у січні 2019-го.

Реальна соціально-економічна політика Кабміну Гончарука ‒ це політика соціал-дарвінізіма, яка ігнорує і думку народу, включно з неприйняттям земельної реформи 75% населення, і найактуальніші проблеми більшої частини населення країни: високі ціни і тарифи при низьких зарплатах і пенсіях, розвал охорони здоров'я, соціального забезпечення, освіти.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 20 лютого 2020
×
Приєднатися