Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Експерименти над «Укрзалізницею», або Некомпетентність, безпорадність і безвідповідальність Кабміну

Країна ще активно обговорює «плівки Гончарука», а прем'єр все продовжує дивувати. 23 січня О. Гончарук заявив: «Учора був підписаний Меморандум з Deutsche Bahn. Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю. Ми пов'язуємо з цим дуже важливим рішенням не лише частку інфраструктурної одиниці. Це екосистемне (? ‒ Ред.) рішення, яке має показати, що Україна безпрецедентно відкрита».

Випадок дійсно «безпрецедентний» навіть для багатої на дивні управлінські рішення України. Такого ще не було, щоб цілу підгалузь країни, що має стратегічне значення, передали в управління іноземній компанії. Очевидно, саме для цього Зеленський давав Гончаруку «ще один шанс»...

Втім, після такого «мудрого» управлінського рішення нас явно чекає ще чимало масштабних нововведень від Гончарука. Питання тільки в тому, як українська економіка їх переживе.

Повернемося до «Укрзалізниці». За останні 6 років це підприємство бачило все: і начальника ‒ польського рок-музиканта, і небачений зліт корупції, і наддорогі американські тепловози, і різницю у тисячі відсотків в зарплатах керівництва і рядових співробітників.

Але щоб так просто «передати в управління» всі залізниці країни ‒ такого дійсно ще не було. Це «рішення» ‒ символ некомпетентності, безпорадності та безвідповідальності нинішнього Кабміну, його невміння і небажання управляти економікою країни.

Істину говорив класик ‒ «розруха в головах»! В Україні вже давно маємо управлінську кризу, коли наступне «покоління» управлінців помітно гірше за попередне. Але те, до якого нескінченно низького рівня непрофесіоналізму ми скотилися зараз, не просто вражає, це катастрофа для країни. Таких управлінців ‒ прем'єрів, міністрів ‒ Україна ще не знала. Так і хочеться запитати президента: навіщо Ви давали їм «ще один шанс»? Щоб вони добили країну?

Управлінська катастрофа вже сталася в Україні. Наступна за нею ‒ практично неминуча катастрофа країни.

Кожен день перебування нинішнього уряду при владі веде Україну до катастрофи. Країну треба рятувати, і рятувати терміново ‒ уже сьогодні. Завтра буде пізно...

Варто зазначити, що вже 24 січня Гончарук заявив: «...Мова лише про стратегічне партнерство, а не про продаж або концесію "Укрзалізниці"...  Українська залізниця залишається під повним контролем держави...» Однак при цьому він сказав, що більше інформації уряд надасть лише 5 лютого, а саме ‒ під час підписання Угоди про стратегічне партнерство. Тобто тоді, коли протестувати буде вже пізно...

 

Віктор Медведчук,

 голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 27 січня 2020
×
Приєднатися