Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

«А вы, друзья, как ни садитесь, все в музыканты не годитесь»

Після рішення Леоніда Кучми про те, що він залишає Тристоронню контактну групу, Президент Зеленський почав називати ймовірних претендентів на пост представника України у ТКГ. Однак для мирного врегулювання важливе не прізвище, а саме й виключно політична воля Президента України, готовність виконувати Мінські угоди, а не шукати шляхи для того, щоб ухилитися від їх виконання, міркувати про плани А та Б, вимагати «розшифрувати» пункти Мінських угод, що інакше як абсурдним і примітивним назвати не можна.

Ні у Зеленського, ні у його команди немає політичної волі для реалізації Мінських угод. І поки ця воля не з'явиться, жодних результатів від будь-якого призначення не буде.

Міркування з приводу того, кого призначити у Тристоронню контактну групу, потрібні виключно для піару та імітації бурхливої діяльності, спрямованої на демонстрацію спроб домогтися миру, а не на реальне його досягнення. І слухаючи слова Президента про те, хто очолить українську делегацію, мимоволі згадуєш мораль байки Івана Крилова «Квартет»: «А вы, друзья, как ни садитесь, все в музыканты не годитесь».

Поки при владі в Україні Зеленський і його команда, Донбас не повернеться в Україну, а Україна не повернеться на Донбас. І це вже очевидний факт.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 29 липня 2020
×
Приєднатися