Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Віктор Медведчук: Заяви Зеленського про те, що ЗСУ на Донбасі відкривають вогонь лише у відповідь, не відповідають дійсності
26 травня 2020
20 травня під час своєї прес-конференції президент Зеленський зробив кілька заяв щодо перебігу збройного конфлікту на Сході України. Говорячи про обстріли, від яких страждає цивільне населення, він сказав: «А вони (представники ОРДЛО. – Ред.) кажуть, що ОБСЄ фіксує, що ми стріляємо по цивільних людях. Ми не стріляємо по українцях. Ми відповідаємо бойовикам. Все що ми робимо».
Віктор Медведчук: Економіка України стрімко руйнується, а прем'єр розповідає парламенту нісенітниці про «майбутнє зростання»
16 травня 2020
Як відомо, економіка України закінчила I квартал 2020 року (це при тому, що карантин у країні почався 12 березня) з найгіршими показниками за останні 4 роки.
Велика Перемога у нас одна!
7 травня 2020
9 Травня було, є і буде одним із головних свят нашої країни. Радість і горе злилися в ньому воєдино – у кожної сім’ї війна забрала когось із рідних чи близьких.
Віктор Медведчук: Зростання піраміди ОВДП набуває все більш загрозливого характеру
1 травня 2020
Мабуть усвідомивши небезпеку створення піраміди ОВДП для фінансів країни та після того, як нерезиденти почали позбавлятися українських державних цінних паперів, уряд і Мінфін припинили проведення аукціонів із продажу ОВДП.
Віктор Медведчук: Подальше збереження напівколоніального статусу означає для України крах економіки
30 квітня 2020
На тлі коронавірусного ажіотажу майже непоміченим залишилося повідомлення Світового банку про те, що у 2019 році українські заробітчани надіслали до України 15,8 млрд доларів США.
Віктор Медведчук: Більше половини українців добре ставляться до Росії, і це число стабільно зростає
24 квітня 2020
54% українців добре або дуже добре ставляться до Росії. Про це свідчать дані спільного соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 8 до 18 лютого 2020 року та російською недержавною дослідницькою організацією «Левада-Центр» з 23 до 29 січня 2020 року.
Віктор Медведчук: Влада продовжує штовхати Україну в боргову прірву
23 квітня 2020
Президент України Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№ 3279-д), що було однією з умов отримання нового кредиту від МВФ.
Параметри ухваленого бюджету в частині нових запозичень означають повний економічний крах України і вирок владі
16 квітня 2020
13 квітня Верховна Рада прийняла проект закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».
Віктор Медведчук: Уряд веде Україну до соціально-економічної катастрофи
10 квітня 2020
Останні рішення Кабміну щодо продовження карантинних заходів продемонстрували повну безпорадність і непрофесіоналізм влади.
Віктор Медведчук: Пожежа у Чорнобильській зоні має бути терміново розслідувана, а влада повинна вжити заходів для забезпечення безпеки громадян
8 квітня 2020
У Чорнобильській зоні відчуження виникло відразу кілька пожеж. Одну з них – загальною площею 100 га, з яких 35 га припадає на зону відчуження, – після чотирьох днів боротьби з вогнем загасили.
×
Приєднатися