Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Промислове виробництво продовжує падати, а безробіття – зростати
25 березня 2020
Державна служба статистики України повідомляє про те, що промислове виробництво в лютому 2020 року знизилося ще на 0,2% порівняно з січнем цього року і на 4,1% проти лютого 2019-го (сезонно скориговані індекси).
Деякі обмеження через боротьбу з коронавірусом можуть виявитися небезпечнішими за саму хворобу
24 березня 2020
Можна з упевненістю сказати, що ми витратили два місяці даремно, вперто ігноруючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я.
Економічні втрати від заходів із протидії пандемії коронавірусу можуть істотно перевищити втрати від самої пандемії
23 березня 2020
До вечора 22 березня в Україні було офіційно зареєстровано 73 випадки зараження COVID-19. З них 3 – смертельних.
Іван Чубирко про проблеми сміття та водоочисних на Закарпатті та шляхи їх вирішення
18 березня 2020
Депутат Закарпатської облради Іван Чубирко розповів про проблему зі сміттям та водоочисними спорудами на Закарпатті, а також про шляхи розв’язання цієї проблематики.
Бюджетний провал влади вже позначився на соціальних виплатах українцям
16 березня 2020
За два місяці 2020 року видатки держбюджету виявилися меншими від запланованих на 22 млрд грн. Майже третину цієї суми склали невиплачені пільги і субсидії. Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.
Абсолютна більшість українців не бачить успіхів у боротьбі влади з корупцією
3 березня 2020
Усупереч думці прем'єра Гончарука, кількість українських громадян, які не бачать успіхів у боротьбі з корупцією у вищих ешелонах влади, зростає.
Скорочення обсягу ринку ОВДП може призвести до суверенного дефолту України
2 березня 2020
Станом на 26 лютого портфель власників українських облігацій внутрішньої державної позики, за даними НБУ, склав 810,84 млрд грн, за тиждень він скоротився на 2,64 млрд грн. Головним власником цінних паперів є НБУ.
Уряд Гончарука веде країну до економічного краху
2 березня 2020
Після того як було оприлюднено попередній текст звіту уряду за 2019 рік, стало зрозуміло: виступ прем'єра О. Гончарука не внесе ясності та не дозволить побачити реальну картину того, що дійсно відбувається в Україні, перш за все в економіці.
Заборгованість громадян за послуги ЖКГ зросла
1 березня 2020
За даними Державної служби статистики України, заборгованість населення за житлово-комунальні послуги на кінець січня зросла до 67 млрд грн, що на 3,9 млрд грн (або на 6%) більше, ніж місяцем раніше (63,1 млрд грн).
Моралізаторство чиновників і проурядових депутатів щонайменше недоречно
27 лютого 2020
Уся Україна досі під враженням від тієї реакції, яку викликала в Тернопільській, Львівській та Полтавській областях евакуація наших громадян з Китаю. Дійсно, є над чим подумати, щоб усвідомити всю глибину морального падіння українського соціуму за останні 30 років.
×
Приєднатися