Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Віктор Медведчук: Ідеї Володимира Путіна про посилення міжнародного співробітництва можуть стати новим світовим мейнстрімом
21 червня 2020
Той факт, що стаття президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна, присвячена 75-й річниці Великої Вітчизняної війни, побачила світ за три дні до роковин початку цієї війни, дуже символічний.
Обвальне падіння українського експорту до країн Європи ‒ це значущий внесок «зеленої» влади у процес деіндустріалізації країни
18 червня 2020
Державна служба статистики України повідомляє про те, що у квітні 2020 року експорт українських товарів скоротився на 6,2%, якщо порівнювати з квітнем 2019-го. При цьому український експорт до країн ЄС знижується випереджаючими темпами ‒ на 17,2% (квітень 2020 року проти квітня 2019-го).
Чому молочна галузь розвалюється просто на очах.  А що в Україні не розвалюється?
13 червня 2020
Поки в уряді розводяться про перетворення України на аграрну наддержаву, країна втрачає цілі підгалузі в АПК. Настала черга й колись потужної молочної промисловості, яка виробляла якісний продукт з натурального молока, а не з його дешевих замінників. Україна з експортера молочної продукції стрімко перетворюється на її імпортера.
Віктор Медведчук: Провал у капітальних інвестиціях та відновленні економіки має призвести до негайної відставки Кабміну
12 червня 2020
Приємно, звичайно, що в українському уряді – одні лише «космонавти», включно з прем'єром: дають оптимістичні прогнози, обіцяючи і 500 тис. нових робочих місць, і відновлення бурхливого економічного зростання вже наприкінці нинішнього року – наступного року.
Виктор Черный: Чей космос?!
5 червня 2020
Наши «патриоты» восприняли успех Илона Маска так бурно, будто мы не страна с уникальным космическим и ракетным прошлым, а Пуэрто-Рико, готовящееся провести референдум о…
Віктор Медведчук: Влада продовжує знущатися з учителів і знищувати сферу освіти в країні
4 червня 2020
Чинна влада підготувала черговий сюрприз учителям середніх шкіл. Українські вчителі не отримають доплату за роботу в період карантину, яку раніше обіцяв уряд.
Виктор Черный: МВФ -  Могила Вашим Финансам!
3 червня 2020
Когда-то рабовладение и крепостное право было индивидуальным делом, сегодня же, в век глобализма, в крепостную зависимость и фактически в рабство - попадают целые страны и народы.
Віктор Медведчук: МВФ укотре продемонстрував, кого «слуги народу» вважають своїм господарем
2 червня 2020
Уряд Шмигаля, як і уряд Гончарука, намагається за будь-яку ціну випросити черговий транш у МВФ (читай – у США, які можуть «продавлювати» через фонд свої одноосібні рішення).
Віктор Медведчук: Обвальне скорочення капітальних інвестицій в аграрний сектор ‒ шлях до подальшої деградації України
1 червня 2020
На тлі економічної кризи, яка посилюється, зафіксовано різке падіння капітальних інвестицій не лише у промисловість, а й в аграрний сектор.
Віктор Медведчук: Падіння промисловості України на тлі злочинної бездіяльності уряду, або повна деіндустріалізація країни
27 травня 2020
Стали відомі підсумки падіння промислового виробництва України за січень – квітень 2020 року. Як повідомляє Державна служба статистики України, у січні – квітні 2020-го зниження промислового виробництва, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, склало 7,9%.
×
Приєднатися