Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Виктор Черный: Чей космос?!
5 червня 2020
Наши «патриоты» восприняли успех Илона Маска так бурно, будто мы не страна с уникальным космическим и ракетным прошлым, а Пуэрто-Рико, готовящееся провести референдум о…
Віктор Медведчук: Влада продовжує знущатися з учителів і знищувати сферу освіти в країні
4 червня 2020
Чинна влада підготувала черговий сюрприз учителям середніх шкіл. Українські вчителі не отримають доплату за роботу в період карантину, яку раніше обіцяв уряд.
Виктор Черный: МВФ -  Могила Вашим Финансам!
3 червня 2020
Когда-то рабовладение и крепостное право было индивидуальным делом, сегодня же, в век глобализма, в крепостную зависимость и фактически в рабство - попадают целые страны и народы.
Віктор Медведчук: МВФ укотре продемонстрував, кого «слуги народу» вважають своїм господарем
2 червня 2020
Уряд Шмигаля, як і уряд Гончарука, намагається за будь-яку ціну випросити черговий транш у МВФ (читай – у США, які можуть «продавлювати» через фонд свої одноосібні рішення).
Віктор Медведчук: Обвальне скорочення капітальних інвестицій в аграрний сектор ‒ шлях до подальшої деградації України
1 червня 2020
На тлі економічної кризи, яка посилюється, зафіксовано різке падіння капітальних інвестицій не лише у промисловість, а й в аграрний сектор.
Віктор Медведчук: Падіння промисловості України на тлі злочинної бездіяльності уряду, або повна деіндустріалізація країни
27 травня 2020
Стали відомі підсумки падіння промислового виробництва України за січень – квітень 2020 року. Як повідомляє Державна служба статистики України, у січні – квітні 2020-го зниження промислового виробництва, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, склало 7,9%.
Віктор Медведчук: Заяви Зеленського про те, що ЗСУ на Донбасі відкривають вогонь лише у відповідь, не відповідають дійсності
26 травня 2020
20 травня під час своєї прес-конференції президент Зеленський зробив кілька заяв щодо перебігу збройного конфлікту на Сході України. Говорячи про обстріли, від яких страждає цивільне населення, він сказав: «А вони (представники ОРДЛО. – Ред.) кажуть, що ОБСЄ фіксує, що ми стріляємо по цивільних людях. Ми не стріляємо по українцях. Ми відповідаємо бойовикам. Все що ми робимо».
Віктор Медведчук: Економіка України стрімко руйнується, а прем'єр розповідає парламенту нісенітниці про «майбутнє зростання»
16 травня 2020
Як відомо, економіка України закінчила I квартал 2020 року (це при тому, що карантин у країні почався 12 березня) з найгіршими показниками за останні 4 роки.
Велика Перемога у нас одна!
7 травня 2020
9 Травня було, є і буде одним із головних свят нашої країни. Радість і горе злилися в ньому воєдино – у кожної сім’ї війна забрала когось із рідних чи близьких.
Віктор Медведчук: Зростання піраміди ОВДП набуває все більш загрозливого характеру
1 травня 2020
Мабуть усвідомивши небезпеку створення піраміди ОВДП для фінансів країни та після того, як нерезиденти почали позбавлятися українських державних цінних паперів, уряд і Мінфін припинили проведення аукціонів із продажу ОВДП.
×
Приєднатися