Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Віктор Медведчук: У ЄС не хочуть повторення українського євромайдану в Білорусі, це і є об'єктивна оцінка того, що сталося в Україні
12 вересня 2020
Високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Ж. Боррель заявив у інтерв'ю іспанській газеті El Pais, що Євросоюз не має наміру перетворювати Білорусь на другу Україну.
Віктор Медведчук: В Українського народу хочуть вкрасти історію, підмінивши «контентом»
10 вересня 2020
Голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович, виступив із новою ініціативою: створити деякі історичні ігри, «які розвиватимуть критичне мислення на основі історичних матеріалів, щоб дійсність не спотворювалася». І, як слід розуміти, за допомогою цих ігор прищеплювати суспільству «правильне» сприйняття історії для виконання свого головного завдання: «подолання історичних міфів та опору російській агресії в інформаційній сфері».
Віктор Медведчук: Відповідальність за цинічну розправу над російською мовою в Україні несуть Зеленський і його оточення
2 вересня 2020
З 1 вересня російськомовні учні шкіл в Україні втратили можливість навчатися рідною мовою.
Віктор Медведчук: Голосуванням за Меморандум з ЄС Зеленський і Порошенко поставили чобіт Заходу на горло України
1 вересня 2020
Чергове голосування за продаж суверенітету України відбулося на наступний день після святкування Дня Незалежності України.
Віктор Медведчук: Привітання з Днем Незалежності від Зеленського у розмірі  277 грн ‒ це з'явлення із зізнанням людей, які остаточно знищили економіку України
25 серпня 2020
Президент України ініціював підвищення мінімальної заробітної плати з 1 вересня 2020 року до 5000 грн. З огляду на той факт, що сьогодні мінімальна зарплата ‒ це 4723 грн, надбавка складе «колосальні» 277 грн, або 5,9%.
Віктор Медведчук: Три головні вороги України, або Підсумки 29 років незалежності
23 серпня 2020
Україна відзначає 29-ту річницю своєї незалежності. Її проголошення – це історична за своєю значущістю подія, яку на всеукраїнському референдумі підтримали понад 90% громадян країни. Далекого 1991 року вона сприймалася як життєво важлива віха на шляху до суверенітету, економічної самостійності та процвітання України, до благополуччя наших громадян.
Василь Німченко: Стратегія ОПЗЖ – захистити інтереси людей і відновити порушений суверенітет держави
21 серпня 2020
24 серпня Україна відзначає 29-ту річницю із дня проголошення незалежності. На жаль, саме відзначає, а не святкує: цього дня в українців практично немає приводів для радості та гордості.
Віктор Медведчук: Антисоціальна політика влади напередодні місцевих виборів
20 серпня 2020
Міністерство соціальної політики оприлюднило законопроект, який запроваджує нові правила визначення прожиткового мінімуму в Україні, розрахунку доплат та обов'язкових виплат. Водночас законопроектом встановлено, що з 2022 року Кабмін визначатиме політику в цьому питанні самостійно, без залучення Верховної Ради.
Віктор Медведчук: Після промисловості спостерігаємо падіння й у сільському господарстві
13 серпня 2020
Виробництво продукції сільського господарства в Україні за перше півріччя 2020 року скоротилося на 18,7%, як порівняти з аналогічним періодом 2019-го.
Віктор Медведчук: Здача прем'єром Шмигалем інтересів українського машинобудування ‒ ще один аргумент для негайної відставки цього злочинного уряду
3 серпня 2020
За підсумками першого півріччя 2020 року найбільших збитків зазнало українське машинобудування. Загалом втрати в цьому секторі економіки перевищили 22%.
×
Приєднатися