Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Василь Німченко: «Опозиційна платформа – За життя» не дозволить нав’язувати псевдодержавну політику розпалювання релігійної ворожнечі та захищатиме священнослужителів і парафіян УПЦ
15 жовтня 2020
За депутатським запитом народних депутатів України від партії «Опозиційна платформа – За життя» Медведчука В. В. та Німченка В. І. 12 жовтня 2020 року Печерський районний суд м. Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора почати кримінальне розслідування за фактом вчинення службовими особами державного друкованого видання «Голос України» злочину, передбаченого статтею 161 Кримінального кодексу України (розпалювання релігійної ворожнечі, приниження релігійних почуттів громадян України ‒ вірян Української православної церкви).
Віктор Медведчук: Сорос перетворює українську школу на фабрику з реалізації політики деінтелектуалізації населення України
13 жовтня 2020
Коли людина, яка має звання «Учитель року», починає розмірковувати про викладання історії, може скластися враження, що вона краща у своїй справі, а її ідеї – квінтесенція того досвіду, який слід передавати дітям. Але в Україні, яка знаходиться під зовнішнім управлінням, навіть такі питання віддали на відкуп заокеанським ляльководам.
Юрій Загородній: Відмінність влади Зеленського від влади Порошенка лише одна – цинізму стало ще більше
5 жовтня 2020
Як і Порошенко, його наступник робить те, про що ніколи не йшлося у його передвиборчих обіцянках. І не робить того, що обіцяв. Незважаючи на перемир'я на Донбасі, нова влада так і не досягла прогресу в питанні припинення конфлікту і фактично завела мирні переговори у безвихідь. Не розслідуються гучні злочини, вбивства на Майдані, трагедії в Одесі та на Донбасі...
Віктор Медведчук: Євросоюз раз по раз пояснює Президенту Зеленському, що Україну в ЄС ніхто не чекає
5 жовтня 2020
Україна має отримати від Європейського Союзу конкретний сигнал про можливість вступу країни до організації, сказав Президент В. Зеленський в інтерв'ю словацькому виданню Hospodarske noviny. І заявив, що українська сторона прагне повної інтеграції до ЄС. Для українців дуже важливо знати, що їх зусилля не марні, наголосив український Президент. До того ж, за його словами, «Східне партнерство» корисне для країни, тільки якщо наближає її до членства в ЄС.
Віктор Медведчук: Замість того щоб вести переговори про закупівлю в Росії готової вакцини від коронавірусу, влада витрачає гроші на дороги
1 жовтня 2020
Бюджетний запит Міністерства охорони здоров'я України передбачав виділення 15,08 млрд грн на закупівлю 2021 року вакцини від COVID-19. Міністерство нібито веде переговори з 8 компаніями-виробниками щодо закупівлі вакцини від коронавірусу після завершення випробувань.
Віктор Медведчук: Влада злочинно намагається приховати реальний рівень безробіття в Україні
29 вересня 2020
Держстат опублікував дуже коротке і дуже суперечливе повідомлення про рівень безробіття в Україні.
Віктор Медведчук: Україна не може дозволити ставитися до себе як до колоніальної держави
25 вересня 2020
У вересні 2020 року до України прибув з офіційним візитом віце-президент Європейської комісії, верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. Той самий Боррель, який заявив, що в Євросоюзі не хочуть повторення українського євромайдану, у такий спосіб давши оцінку цій так званій мирної революції та її результатам.
Василь Німченко: ОПЗЖ докладе всіх зусиль, щоб земля залишилася у власності Українського народу, а не опинилася в руках міжнародних спекулянтів
22 вересня 2020
Землі сільськогосподарського призначення є засобом виробництва та основою економічного розвитку держави, добробуту народу, задоволення його життєво необхідних потреб, забезпечення належних умов для гідного існування української нації та функціонування суспільства.
Віктор Медведчук: Обсяги українського експорту до ЄС і США істотно скоротилися ‒ це і є «стратегічне партнерство»?
22 вересня 2020
Державна служба статистики України оприлюднила дані за січень ‒ липень 2020 року щодо зовнішньоторговельної діяльності підприємств України, а Державна митна служба ‒ щодо українського експорту та імпорту вже за серпень поточного року.
Віктор Медведчук: Російськомовні громадяни України вважають, що їхні права обмежені
21 вересня 2020
Про те, що в Україні порушуються права російськомовних громадян, партія «Опозиційна платформа – За життя» говорить постійно. Але кілька днів тому з'явилося додаткове підтвердження того, що це дійсно так, причому від тих, хто ніколи особливо не виступав на захист прав російськомовних громадян.
×
Приєднатися