Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Виктор Медведчук: Дезинтеграция с Россией и странами СНГ привела к структурной…
27 листопада 2020
Начиная с 2005 года руководство Украины предприняло ряд шагов, направленных на серьезное ухудшение торгово-экономических отношений со странами-партнерами, заложив таким образом…
Віктор Медведчук: Закономірним підсумком економічного і соціального колапсу в країні повинні стати відставка уряду та позачергові парламентські вибори
26 листопада 2020
Минулого тижня Legatum Institute опублікував глобальний рейтинг країн за рівнем добробуту The Legatum Prosperity Index 2020. Так, 2020 року Україна посіла 92-е місце у рейтингу добробуту серед 167 країн світу й останнє місце в Європі. За даними швейцарського банку Credit Suisse, рівень добробуту на одного дорослого в Україні знизився на 9%.
Віктор Медведчук: Російська вакцина від коронавірусу вже надходить за кордон
24 листопада 2020
Лідери 20 найбільш економічно розвинених країн пообіцяли забезпечити справедливий розподіл вакцин, тестів та ліків від COVID-19 по всьому світу і зробити все необхідне для підтримки бідних держав, які намагаються відновитися після пандемії коронавірусу.
Спорожнілий Майдан у день державного свята, Дня гідності та свободи, – це об'єктивна оцінка «помаранчевого» потрясіння 2004 року і антиконституційного збройного захоплення влади 2014 року
22 листопада 2020
Спорожнілий Майдан Незалежності (на Майдан прийшли лише кілька десятків людей) в день державного свята, започаткованого на честь «помаранчевої революції» 2004 року і антиконституційного збройного захоплення влади 2014-го, – ось та об'єктивна і сувора оцінка, яку Український народ дав цим подіям.
Зеленський і його оточення йдуть шляхом, яким йшли тільки нацисти, і хочуть зберегти свою владу за допомогою «концтаборів»
14 листопада 2020
Кабінет Міністрів України вніс до Верховної Ради законопроект № 4327 «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань, пов'язаних із військовополоненими та інтернованими особами в особливий період», який вже викликав глибоке справедливе обурення не лише в нашій країні, а й за її межами.
Местные выборы показали, что «Оппозиционная платформа – За жизнь» является не…
13 листопада 2020
Местные выборы ярко подчеркнули наметившуюся еще в прошлом году тенденцию: «Оппозиционная платформа – За жизнь» вытесняет «Слугу народа» с позиций лидирующей на всеукраинском…
Василь Німченко: Ухвалення парламентом президентського законопроекту № 4288 «Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства» стане співучастю в конституційному перевороті
2 листопада 2020
На жаль, ми стаємо свідками того, як пропрезидентські сили намагаються розхитати і послабити засади конституційності країни.
Жахлива проблема онкозахворювань в Україні та цинізм уряду
27 жовтня 2020
Кабінет Міністрів України вилучив 104,75 млн грн із бюджетної програми Міністерства охорони здоров'я, призначеної для «удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкозахворювань». Таке розпорядження уряду № 1276-р від 21 жовтня 2020 року.
Василь Німченко: У владі потрібні ті, хто зможе на професійному рівні вирішувати питання життєзабезпечення територіальних громад та соціального захисту кожної людини
22 жовтня 2020
В Україні добігає кінця виборча кампанія, за підсумками якої будуть сформовані місцеві органи влади всіх рівнів. Уже 25 жовтня виборці міст і сіл Черкащини фактично стануть архітекторами організації влади на місцях – обиратимуть безпосередніх виконавців від влади, які можуть на професійному рівні вирішувати повсякденні питання життєзабезпечення територіальних громад та соціального захисту кожної людини: від немовлят до людей похилого віку, які сьогодні поставлені державою в умови виживання.
Так зване загальнонаціональне опитування Зеленського – дешевий піар-хід для злочинного маніпулювання громадською думкою
18 жовтня 2020
Намір Президента України Володимира Зеленського провести так зване опитування населення в день виборів – це погано зліплена спроба маніпулювати громадською думкою, яка вже зазнала різкої критики учасників політичного процесу, юристів та експертів.
×
Приєднатися