Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Статті

Антисоціальна політика уряду та зростання реальних тарифів ЖКГ
9 липня 2020
Одна з найболючіших соціальних проблем в Україні ‒ зростання тарифів ЖКГ, що триває, та зниження рівня доступності субсидій. Якщо у травні 2019 року за послуги ЖКГ загалом по Україні було нараховано 5,6 млрд грн, то за травень 2020-го ‒ уже 8,7 млрд грн, тобто в 1,6 раза більше.
Віктор Медведчук: Колоніальна політика щодо України ‒ ЄС забороняє розвивати українське машинобудування
6 липня 2020
3 липня 2020 року посол Євросоюзу в Україні М. Маасікас надіслав прем'єр-міністру Д. Шмигалю та голові Верховної Ради Д. Разумкову лист дуже дивного змісту.
Віктор Медведчук: Захист історичної пам'яті в усьому світі стає ключовим завданням
6 липня 2020
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп під час виступу на горі Рашмор (добре відомої й за межами США завдяки барельєфам чотирьох американських президентів) заявив: «Наша нація стала свідком нещадної кампанії зі знищення нашої історії, позбавлення слави наших героїв, стирання наших цінностей і зомбування наших дітей».
Чинна влада продовжує штовхати Україну в боргову прірву
1 липня 2020
Державний борг України у травні збільшився на $690 млн (0,85%) ‒ до $82,12 млрд. Так, державний і гарантований державою борг на кінець травня склав 2 209,46 млрд грн ($82,12 млрд) проти 2 196,42 млрд грн ($81,44 млрд) місяцем раніше.
Короткий курс – нагадування для влади в День Конституції
27 червня 2020
Україна відзначає 24-ту річницю прийняття Конституції. Передбачаючи бравурні промови і поздоровлення Президента України В. О. Зеленського та його команди, хочу нагадати їм ті норми Основного Закону, які вони грубо порушують, зраджуючи інтереси українських громадян і країни.
Віктор Медведчук: Ідеї Володимира Путіна про посилення міжнародного співробітництва можуть стати новим світовим мейнстрімом
21 червня 2020
Той факт, що стаття президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна, присвячена 75-й річниці Великої Вітчизняної війни, побачила світ за три дні до роковин початку цієї війни, дуже символічний.
Обвальне падіння українського експорту до країн Європи ‒ це значущий внесок «зеленої» влади у процес деіндустріалізації країни
18 червня 2020
Державна служба статистики України повідомляє про те, що у квітні 2020 року експорт українських товарів скоротився на 6,2%, якщо порівнювати з квітнем 2019-го. При цьому український експорт до країн ЄС знижується випереджаючими темпами ‒ на 17,2% (квітень 2020 року проти квітня 2019-го).
Чому молочна галузь розвалюється просто на очах.  А що в Україні не розвалюється?
13 червня 2020
Поки в уряді розводяться про перетворення України на аграрну наддержаву, країна втрачає цілі підгалузі в АПК. Настала черга й колись потужної молочної промисловості, яка виробляла якісний продукт з натурального молока, а не з його дешевих замінників. Україна з експортера молочної продукції стрімко перетворюється на її імпортера.
Віктор Медведчук: Провал у капітальних інвестиціях та відновленні економіки має призвести до негайної відставки Кабміну
12 червня 2020
Приємно, звичайно, що в українському уряді – одні лише «космонавти», включно з прем'єром: дають оптимістичні прогнози, обіцяючи і 500 тис. нових робочих місць, і відновлення бурхливого економічного зростання вже наприкінці нинішнього року – наступного року.
Виктор Черный: Чей космос?!
5 червня 2020
Наши «патриоты» восприняли успех Илона Маска так бурно, будто мы не страна с уникальным космическим и ракетным прошлым, а Пуэрто-Рико, готовящееся провести референдум о…
×
Приєднатися