Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Віктор Медведчук: Зниження ціни на газ для населення з 1 лютого – це цинічна і брехлива маніпуляція влади
14 січня 2021
Намагаючись хоч якось пом'якшити наростаюче народне невдоволення, влада Зеленського, як і раніше, обстоює інтереси олігархів, виконує забаганки МВФ, діє на догоду вимогам зовнішнього управління Україною, реалізує той самий злочинний курс на підвищення тарифів.
Віктор Медведчук: Тарифний геноцид має бути зупинено, а уряд – відправлено у відставку
13 січня 2021
З 1 січня 2021 року обіцяне Зеленським дворазове зниження тарифів обернулося істотним зростанням цін на газ для населення і тарифів на решту житлово-комунальних послуг.
Віктор Медведчук: Євроінтеграція в 2020 році обернулася для України падінням експорту до ЄС
11 січня 2021
З 1 січня 2021 року в Україні починає діяти нульове мито на імпортовані вина з Європейського Союзу в рамках чинної Угоди про асоціацію, яке завдасть потужного удару по українських виноробних підприємствах.
Повний провал легенди про «демократію по-американськи», яку США цинічно намагаються нав'язати всьому світові
8 січня 2021
Чергова хвиля руйнівних погромів у будівлі Конгресу США, що призвели до смертей американських громадян, стала закономірним підсумком тієї політики, яку американська влада здійснює в різних куточках нашої планети: прагнення нав'язати свою волю, неповага до думки іншої сторони, насильство як вирішальний аргумент, приниження влади інших держав, виправдання радикалізму – все те, до чого США вдавалися, посилаючись на свою нафантазовану і розпіарену ними самими роль «світоча демократії».
Віктор Медведчук: Новий виток тарифного геноциду в Україні з боку влади загрожує соціальним вибухом
5 січня 2021
З 1 січня 2021 року влада Зеленського встановила нові ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги – рекордно високі в історії країни.
Олег Волошин: Головний зовнішньополітичний підсумок року для України ‒ очевидний крен нашої дипломатії в бік союзу з Туреччиною
4 січня 2021
Створена глобалістськими західними елітами система зовнішнього управління нашою країною робить це неочевидним для нефахівців.
Григорій Мамка: Представники влади не здатні адекватно відреагувати на рішення КСУ та дуже довільно його тлумачать
29 грудня 2020
Представники влади не здатні адекватно відреагувати на рішення КСУ та дуже довільно його тлумачать. Як бачимо, нерозуміння рішення Суду чи його свідоме неправильне трактування призводить до негативних наслідків в цілому.
Віктор Медведчук: Вантажні перевезення з Японії до Європи в обхід нашої країни ‒ ще один бездарний крок української влади
18 грудня 2020
Рішення про здійснення регулярних вантажних перевезень Транссибірською магістраллю (Транссибом) до Європи з січня 2021 року ухвалив японський логістичний гігант ‒ корпорація Hankyu Hanshin Express Global.
Василь Німченко: У висновках Венеційської комісії пріоритет надано нормам міжнародного права, а не Конституції України
16 грудня 2020
Повага до Конституції України, так само як і до Конституційного Суду України, котрий є «охоронцем» Основного Закону, повинна бути основою діяльності парламенту та виконавчої гілки влади, як це визначає стаття 19 Конституції України.
Віктор Медведчук: Падіння промислового виробництва ‒ смертельно згубний шлях української економіки у 2020 році
30 листопада 2020
Падіння промвиробництва в Україні триває. Загальне зниження промислового виробництва в Україні за січень ‒ жовтень 2020 року склало 6,8% проти аналогічного періоду 2019-го.
×
Приєднатися