Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Віктор Медведчук: Влада знищує вугільну галузь країни і довела до відчаю гірників
27 квітня 2021
В Україні склалася критична ситуація з виплатою зарплат гірникам ‒ борги із заробітної плати перед працівниками вугільної промисловості зросли більш ніж удвічі від початку 2021 року.
Псевдореформа освіти як цілеспрямована деінтелектуалізація України
26 квітня 2021
Влада за наущанням Заходу продовжує розвалювати вітчизняну систему освіти. Всесвітній банк уже оголосив про виділення Україні шестирічної позики в розмірі $200 млн на нібито «реформування» вищих навчальних закладів, яке за фактом має звестися до аудиту всіх вузів і коледжів з подальшим закриттям тих, що не відповідатимуть якимось стандартам «прозорості» та «ефективності».
Віктор Медведчук: Зе-олігархізація замість реальної боротьби з монополіями олігархів
21 квітня 2021
Президент Зеленський, використовуючи як інструмент Раду національної безпеки і оборони, продовжує розправу з політичними опонентами.
Віктор Медведчук: Провал за всіма параметрами, або Результати економічної політики Зе-влади за підсумками І кварталу 2021 року
12 квітня 2021
Економічна політика, яку реалізує другий уряд Зеленського в І кварталі поточного року, поглиблює і без того вкрай важке становище в країні. За деякими макроекономічними параметрами падіння триває вже двадцятий місяць поспіль.
Віктор Медведчук: Заява Шмигаля про повернення економіки України до докризового рівня ‒ черговий цинічний обман
16 лютого 2021
Прем'єр-міністр Д. Шмигаль вважає, що Україна м'якше, ніж європейські країни, пройшла економічну кризу.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ запропонувала альтернативний сценарій відновлення економіки після COVID-19
10 лютого 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ запропонувала альтернативний сценарій відновлення економіки після COVID-19, який передбачає повне перезавантаження та структурні зміни у національній економіці.
Василь Німченко: «Опозиційна платформа – За життя» підтримала вимоги територіальних громад Черкащини щодо припинення тарифного геноциду
22 січня 2021
«Опозиційна платформа – За життя» поділяє тривогу громад, громадських організацій та депутатського корпусу Черкащини від Чигирина, Умані, Сміли, Чорнобая, Ірклієва, Драбова і тому підтримує черкащан, забезпечує правовий супровід і сприяє проведенню акції громадян, які, вимагаючи припинення тарифного геноциду, о 10:00 обмежили рух транспорту трасою Дніпро – Київ поблизу Золотоноші – в районі Красногірського монастиря.
Василий Нимченко: Так можно и государство промайданить…
21 січня 2021
Иногда полезно оглянуться в прошлое, чтобы понять, кто трезво оценивал грядущие перспективы страны, а кто вовлекал ее в очередную авантюру.
Василь Німченко: «Опозиційна платформа – За життя» захищатиме гарантоване Конституцією право кожного українця на гідний рівень життя і домагатиметься зниження тарифів
20 січня 2021
Ми стаємо свідками того, що громадяни України практично по всій теріторії країни вимагають реалізації конституційного права на участь в управлінні державними справами.
Віктор Медведчук: Річниця Переяславської ради – знаменна дата об'єднання наших братніх народів
18 січня 2021
18 січня – річниця Переяславської Ради, яка 1654 року поклала початок об'єднанню в єдину державу російського і українського братніх народів.
×
Приєднатися