Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Василь Німченко: У висновках Венеційської комісії пріоритет надано нормам міжнародного права, а не Конституції України
16 грудня 2020
Повага до Конституції України, так само як і до Конституційного Суду України, котрий є «охоронцем» Основного Закону, повинна бути основою діяльності парламенту та виконавчої гілки влади, як це визначає стаття 19 Конституції України.
Віктор Медведчук: Падіння промислового виробництва ‒ смертельно згубний шлях української економіки у 2020 році
30 листопада 2020
Падіння промвиробництва в Україні триває. Загальне зниження промислового виробництва в Україні за січень ‒ жовтень 2020 року склало 6,8% проти аналогічного періоду 2019-го.
Виктор Медведчук: Дезинтеграция с Россией и странами СНГ привела к структурной…
27 листопада 2020
Начиная с 2005 года руководство Украины предприняло ряд шагов, направленных на серьезное ухудшение торгово-экономических отношений со странами-партнерами, заложив таким образом…
Віктор Медведчук: Закономірним підсумком економічного і соціального колапсу в країні повинні стати відставка уряду та позачергові парламентські вибори
26 листопада 2020
Минулого тижня Legatum Institute опублікував глобальний рейтинг країн за рівнем добробуту The Legatum Prosperity Index 2020. Так, 2020 року Україна посіла 92-е місце у рейтингу добробуту серед 167 країн світу й останнє місце в Європі. За даними швейцарського банку Credit Suisse, рівень добробуту на одного дорослого в Україні знизився на 9%.
Віктор Медведчук: Російська вакцина від коронавірусу вже надходить за кордон
24 листопада 2020
Лідери 20 найбільш економічно розвинених країн пообіцяли забезпечити справедливий розподіл вакцин, тестів та ліків від COVID-19 по всьому світу і зробити все необхідне для підтримки бідних держав, які намагаються відновитися після пандемії коронавірусу.
Спорожнілий Майдан у день державного свята, Дня гідності та свободи, – це об'єктивна оцінка «помаранчевого» потрясіння 2004 року і антиконституційного збройного захоплення влади 2014 року
22 листопада 2020
Спорожнілий Майдан Незалежності (на Майдан прийшли лише кілька десятків людей) в день державного свята, започаткованого на честь «помаранчевої революції» 2004 року і антиконституційного збройного захоплення влади 2014-го, – ось та об'єктивна і сувора оцінка, яку Український народ дав цим подіям.
Зеленський і його оточення йдуть шляхом, яким йшли тільки нацисти, і хочуть зберегти свою владу за допомогою «концтаборів»
14 листопада 2020
Кабінет Міністрів України вніс до Верховної Ради законопроект № 4327 «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань, пов'язаних із військовополоненими та інтернованими особами в особливий період», який вже викликав глибоке справедливе обурення не лише в нашій країні, а й за її межами.
Местные выборы показали, что «Оппозиционная платформа – За жизнь» является не…
13 листопада 2020
Местные выборы ярко подчеркнули наметившуюся еще в прошлом году тенденцию: «Оппозиционная платформа – За жизнь» вытесняет «Слугу народа» с позиций лидирующей на всеукраинском…
Василь Німченко: Ухвалення парламентом президентського законопроекту № 4288 «Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства» стане співучастю в конституційному перевороті
2 листопада 2020
На жаль, ми стаємо свідками того, як пропрезидентські сили намагаються розхитати і послабити засади конституційності країни.
Жахлива проблема онкозахворювань в Україні та цинізм уряду
27 жовтня 2020
Кабінет Міністрів України вилучив 104,75 млн грн із бюджетної програми Міністерства охорони здоров'я, призначеної для «удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкозахворювань». Таке розпорядження уряду № 1276-р від 21 жовтня 2020 року.
×
Приєднатися