Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Статті

Віктор Медведчук: Три головні вороги України, або Підсумки 29 років незалежності
23 серпня 2020
Україна відзначає 29-ту річницю своєї незалежності. Її проголошення – це історична за своєю значущістю подія, яку на всеукраїнському референдумі підтримали понад 90% громадян країни. Далекого 1991 року вона сприймалася як життєво важлива віха на шляху до суверенітету, економічної самостійності та процвітання України, до благополуччя наших громадян.
Василь Німченко: Стратегія ОПЗЖ – захистити інтереси людей і відновити порушений суверенітет держави
21 серпня 2020
24 серпня Україна відзначає 29-ту річницю із дня проголошення незалежності. На жаль, саме відзначає, а не святкує: цього дня в українців практично немає приводів для радості та гордості.
Віктор Медведчук: Антисоціальна політика влади напередодні місцевих виборів
20 серпня 2020
Міністерство соціальної політики оприлюднило законопроект, який запроваджує нові правила визначення прожиткового мінімуму в Україні, розрахунку доплат та обов'язкових виплат. Водночас законопроектом встановлено, що з 2022 року Кабмін визначатиме політику в цьому питанні самостійно, без залучення Верховної Ради.
Віктор Медведчук: Після промисловості спостерігаємо падіння й у сільському господарстві
13 серпня 2020
Виробництво продукції сільського господарства в Україні за перше півріччя 2020 року скоротилося на 18,7%, як порівняти з аналогічним періодом 2019-го.
Віктор Медведчук: Здача прем'єром Шмигалем інтересів українського машинобудування ‒ ще один аргумент для негайної відставки цього злочинного уряду
3 серпня 2020
За підсумками першого півріччя 2020 року найбільших збитків зазнало українське машинобудування. Загалом втрати в цьому секторі економіки перевищили 22%.
«А вы, друзья, как ни садитесь, все в музыканты не годитесь»
29 липня 2020
Після рішення Леоніда Кучми про те, що він залишає Тристоронню контактну групу, Президент Зеленський почав називати ймовірних претендентів на пост представника України у ТКГ.
Віктор Медведчук: Українське тваринництво на межі колапсу
28 липня 2020
Розвинуте вітчизняне тваринництво ‒ важлива умова продовольчої безпеки країни. Без нього забезпечення повноцінного харчування населення неможливе. В Україні тваринництво переживає глибоку економічну кризу, фактично галузь перебуває на межі колапсу.
Віктор Медведчук: Падіння української промисловості ‒ результат неадекватної політики Кабміну, який веде країну до економічного та соціального краху
27 липня 2020
Підсумки першого півріччя 2020 року негативні в усіх напрямках економічної діяльності, але особливо відчутним є обвал промислового виробництва в країні.
Обвал сільгоспвиробництва в Україні – ганьба влади
21 липня 2020
Підбиваючи підсумки першого півріччя 2020 року, вкрай важливо розуміти, який реальний спад виробництва у країні. У сільському господарстві, за даними Державної служби статистики, падіння склало 18,7%. Такого обвалу АПК в Україні не було давно.
Процес деградації та деінтелектуалізації в Україні триватиме й надалі
11 липня 2020
Крайню стурбованість викликає ситуація, що склалася із ввезенням до України наукової літератури.
×
Приєднатися