Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Введення обороту земель сільськогосподарського призначення йде врозріз з економічними інтересами
9 жовтня 2019
25 вересня 2019 року у Верховній Раді України був зареєстрований урядовий проект Закону України № 2178 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким з 1 жовтня 2020 року знімається заборона на придбання права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення.
Не Штайнмайєром єдиним...
2 жовтня 2019
Схоже, з появою нових політичних гравців виникають і нові акценти в мінському процесі. До того ж, з'явилася надія, що нарешті намічаються зрушення в реалізації Мінських угод.
Hyperloop помер – хай живе Hyperloop!
23 вересня 2019
Міністр інфраструктури В. Криклій поховав ідею приєднання України до глобального проекту Hyperloop. «...Ідея, м’яко кажучи, абсурдна. І якщо ми хочемо про щось таке мріяти, то вже простіше винайти технологію телепортації. Це однозначно і швидше, і простіше. І нові дистанції так можна організовувати», – зіронізував він.
Число прихильників НАТО в Україні впевнено скорочується
23 серпня 2019
Заяложена риторика апологетів режиму Порошенка щодо необхідності вступу України в НАТО сьогодні активно використовується представниками нової влади.
Негативні наслідки запуску ринку електроенергії в Україні
16 серпня 2019
1 липня 2019 року почав діяти ринок електроенергії згідно з нормами Закону України «Про ринок електричної енергії», який, як запевняли єврореформатори, має забезпечити безпечне постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів і розвитку ринкових відносин.
Про роль опозиції в парламенті та політологічне невігластво
15 серпня 2019
Схоже, у «політослова» Фесенка (назвати його політологом язик не повернеться) відпустка ‒ не докладаючи особливих зусиль, він штампує нові статті на основі старих. Головний меседж той самий: президент краще за всіх. Ну і, звичайно ж, його політична сила. А щоб створити контраст (краще за кого?), Фесенко вирішив йти уторованим шляхом: принижувати і ображати опозиційні сили. Стверджувати, що вони приречені на «глухе опозиційне гетто в новому парламенті».
Провал експортної політики України у 2014‒2019 роках
9 серпня 2019
У січні ‒ травні 2019 року Україна експортувала товарів на $20,89 млрд, що на 7,4% більше, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року. В уряді це розцінюють як успіх.
Де тут політологія?
29 липня 2019
Мало не з усіх щілин ми чуємо прогнози й оцінки політичних сил, які пройшли до парламенту. А як поспішають висловитися всі так звані експерти! Пишуть і про політичні розклади, і про перспективи партій у Раді нового скликання. Здавалося б, що тут такого ‒ ну хочеться людині поділитися своєю думкою. Ось тільки, схоже, частенько не зовсім своєю і навіть не думкою, а здійснити цілеспрямований інформаційний розгін бруду.
Падение объемов промышленного производства в Украине продолжается: итоги…
29 липня 2019
После короткого весеннего перерыва (март ‒ апрель) падение промышленного производства в Украине продолжается нарастающими темпами. Если в мае 2019-го промышленное производство в…
На шляху до енергонезалежності досягнуті нові «успіхи»
26 липня 2019
За перше півріччя 2019 року в Україні сумарно було видобуто 15,345 млн тонн вугілля, при плановому показнику 15,720 млн тонн. Виконання плану Міністерства енергетики та вугільної промисловості склало 97,6%. Обсяги видобутку, якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, скоротилися на 7%.
×
Приєднатися