Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Де тут політологія?
29 липня 2019
Мало не з усіх щілин ми чуємо прогнози й оцінки політичних сил, які пройшли до парламенту. А як поспішають висловитися всі так звані експерти! Пишуть і про політичні розклади, і про перспективи партій у Раді нового скликання. Здавалося б, що тут такого ‒ ну хочеться людині поділитися своєю думкою. Ось тільки, схоже, частенько не зовсім своєю і навіть не думкою, а здійснити цілеспрямований інформаційний розгін бруду.
Падение объемов промышленного производства в Украине продолжается: итоги…
29 липня 2019
После короткого весеннего перерыва (март ‒ апрель) падение промышленного производства в Украине продолжается нарастающими темпами. Если в мае 2019-го промышленное производство в…
На шляху до енергонезалежності досягнуті нові «успіхи»
26 липня 2019
За перше півріччя 2019 року в Україні сумарно було видобуто 15,345 млн тонн вугілля, при плановому показнику 15,720 млн тонн. Виконання плану Міністерства енергетики та вугільної промисловості склало 97,6%. Обсяги видобутку, якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, скоротилися на 7%.
Прорыв мирной инициативы для Украины
21 липня 2019
Пока МИД Украины временно управляют предшественники, а президент сделал паузу в международной политике для изучения страны изнутри, Виктор Медведчук никого не ждет.
Евроинтеграция Украины вразрез с национальными экономическими интересами
9 липня 2019
8 июля 2019 года в Киеве состоялось заседание 21-го саммита Украина – ЕС. По итогам саммита стороны в совместном заявлении подтвердили неизменную приверженность укреплению…
Як Україні уникнути енергетичного апокаліпсису
5 липня 2019
Поки грім не вдарить, «Нафтогаз» не заворушиться. Менш ніж за півроку до закінчення контракту на транзит російського газу НАК «Нафтогаз України» раптом прозрів і визнав два критично важливі для енергетичної безпеки країни факти.
Країна продовжує жити в умовах політичної та конституційної кризи
26 червня 2019
За останні п'ять років цієї постмайданної влади через юридичну безграмотність і цілеспрямований правовий нігілізм так званої еліти політична культура знизилася до рівня країн з тоталітарним відкритим режимом, де популізм є цілком прийнятним.
Восстановление транзита через РФ возродит транспортную отрасль и транзитный…
26 червня 2019
22 марта 2019 года в Москве состоялась встреча председателя Политсовета «Оппозиционной платформы – За жизнь» В. Медведчука и сопредседателя партии Ю. Бойко с председателем…
Астрономічні борги ‒ подарунок Яценюка ‒ Гройсмана новому уряду
20 червня 2019
Прем’єр Гройсман, який на камери любить поговорити про те, що у проблемах української економіки винні «папереднікі», сам рекордними темпами нарощує борги.
×
Приєднатися