Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Негативні наслідки запуску ринку електроенергії в Україні
16 серпня 2019
1 липня 2019 року почав діяти ринок електроенергії згідно з нормами Закону України «Про ринок електричної енергії», який, як запевняли єврореформатори, має забезпечити безпечне постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів і розвитку ринкових відносин.
Про роль опозиції в парламенті та політологічне невігластво
15 серпня 2019
Схоже, у «політослова» Фесенка (назвати його політологом язик не повернеться) відпустка ‒ не докладаючи особливих зусиль, він штампує нові статті на основі старих. Головний меседж той самий: президент краще за всіх. Ну і, звичайно ж, його політична сила. А щоб створити контраст (краще за кого?), Фесенко вирішив йти уторованим шляхом: принижувати і ображати опозиційні сили. Стверджувати, що вони приречені на «глухе опозиційне гетто в новому парламенті».
Провал експортної політики України у 2014‒2019 роках
9 серпня 2019
У січні ‒ травні 2019 року Україна експортувала товарів на $20,89 млрд, що на 7,4% більше, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року. В уряді це розцінюють як успіх.
Де тут політологія?
29 липня 2019
Мало не з усіх щілин ми чуємо прогнози й оцінки політичних сил, які пройшли до парламенту. А як поспішають висловитися всі так звані експерти! Пишуть і про політичні розклади, і про перспективи партій у Раді нового скликання. Здавалося б, що тут такого ‒ ну хочеться людині поділитися своєю думкою. Ось тільки, схоже, частенько не зовсім своєю і навіть не думкою, а здійснити цілеспрямований інформаційний розгін бруду.
Падение объемов промышленного производства в Украине продолжается: итоги…
29 липня 2019
После короткого весеннего перерыва (март ‒ апрель) падение промышленного производства в Украине продолжается нарастающими темпами. Если в мае 2019-го промышленное производство в…
На шляху до енергонезалежності досягнуті нові «успіхи»
26 липня 2019
За перше півріччя 2019 року в Україні сумарно було видобуто 15,345 млн тонн вугілля, при плановому показнику 15,720 млн тонн. Виконання плану Міністерства енергетики та вугільної промисловості склало 97,6%. Обсяги видобутку, якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, скоротилися на 7%.
Прорыв мирной инициативы для Украины
21 липня 2019
Пока МИД Украины временно управляют предшественники, а президент сделал паузу в международной политике для изучения страны изнутри, Виктор Медведчук никого не ждет.
Евроинтеграция Украины вразрез с национальными экономическими интересами
9 липня 2019
8 июля 2019 года в Киеве состоялось заседание 21-го саммита Украина – ЕС. По итогам саммита стороны в совместном заявлении подтвердили неизменную приверженность укреплению…
Як Україні уникнути енергетичного апокаліпсису
5 липня 2019
Поки грім не вдарить, «Нафтогаз» не заворушиться. Менш ніж за півроку до закінчення контракту на транзит російського газу НАК «Нафтогаз України» раптом прозрів і визнав два критично важливі для енергетичної безпеки країни факти.
Країна продовжує жити в умовах політичної та конституційної кризи
26 червня 2019
За останні п'ять років цієї постмайданної влади через юридичну безграмотність і цілеспрямований правовий нігілізм так званої еліти політична культура знизилася до рівня країн з тоталітарним відкритим режимом, де популізм є цілком прийнятним.
×
Приєднатися