Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Карнавалізація влади і руйнування економіки України, яке наростає
31 жовтня 2019
Влада в Україні дедалі більше відходить від виконання своїх прямих функцій ‒ підміняє вирішення актуальних економічних і соціальних проблем сумнівними PR-технологіями.
Україна ‒ країна із зубожілим населенням, як за європейськими, так і за світовими мірками
29 жовтня 2019
Рівень добробуту на душу населення все ще не досяг показника 2013 року. З липня 2018-го по кінець червня 2019 року рівень добробуту на душу населення в Україні зріс на 6% ‒ до $8,792 тис., йдеться у щорічній доповіді Global Wealth Report швейцарського банку Credit Suisse. Рівень цей значно нижче, ніж в Європі ($153,973 тис.). І у світі в цілому ($70,849 тис.).
Чому президент зупиняє рух у бік миру?
25 жовтня 2019
«...Я готовий на все. Я точно не боюся приймати складні рішення, я готовий втрачати свою популярність, свої рейтинги і, якщо потрібно буде, я без вагань готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир.
Програма уряду пропонує сировинний сценарій розвитку економіки до 2025 року
11 жовтня 2019
29 вересня 2019 р. у Верховній Раді України було зареєстровано проект постанови № 2186 «Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України».
Введення обороту земель сільськогосподарського призначення йде врозріз з економічними інтересами
9 жовтня 2019
25 вересня 2019 року у Верховній Раді України був зареєстрований урядовий проект Закону України № 2178 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким з 1 жовтня 2020 року знімається заборона на придбання права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення.
Не Штайнмайєром єдиним...
2 жовтня 2019
Схоже, з появою нових політичних гравців виникають і нові акценти в мінському процесі. До того ж, з'явилася надія, що нарешті намічаються зрушення в реалізації Мінських угод.
Hyperloop помер – хай живе Hyperloop!
23 вересня 2019
Міністр інфраструктури В. Криклій поховав ідею приєднання України до глобального проекту Hyperloop. «...Ідея, м’яко кажучи, абсурдна. І якщо ми хочемо про щось таке мріяти, то вже простіше винайти технологію телепортації. Це однозначно і швидше, і простіше. І нові дистанції так можна організовувати», – зіронізував він.
Число прихильників НАТО в Україні впевнено скорочується
23 серпня 2019
Заяложена риторика апологетів режиму Порошенка щодо необхідності вступу України в НАТО сьогодні активно використовується представниками нової влади.
Негативні наслідки запуску ринку електроенергії в Україні
16 серпня 2019
1 липня 2019 року почав діяти ринок електроенергії згідно з нормами Закону України «Про ринок електричної енергії», який, як запевняли єврореформатори, має забезпечити безпечне постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів і розвитку ринкових відносин.
Про роль опозиції в парламенті та політологічне невігластво
15 серпня 2019
Схоже, у «політослова» Фесенка (назвати його політологом язик не повернеться) відпустка ‒ не докладаючи особливих зусиль, він штампує нові статті на основі старих. Головний меседж той самий: президент краще за всіх. Ну і, звичайно ж, його політична сила. А щоб створити контраст (краще за кого?), Фесенко вирішив йти уторованим шляхом: принижувати і ображати опозиційні сили. Стверджувати, що вони приречені на «глухе опозиційне гетто в новому парламенті».
×
Приєднатися