Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Піраміда ОВДП як спекулятивного капіталу може закінчитися крахом для економіки
1 лютого 2020
За даними НБУ, з початку 2020 року обсяг вкладень нерезидентів в українські ОВДП зріс на 7,1 млрд грн, або на 6,1%. Частка нерезидентів на ринку ОВДП України досягла 15%.
Ціни на газ: обіцянки влади, європейські цінники та українські платіжки
31 січня 2020
Наприкінці грудня минулого року відбулася нарада президента, прем'єра та інших чиновників, під час якої стверджувалося, що ціни на газ і, відповідно, тарифи буде знижено на 25‒30%.
Команда Зеленського зробила все для його провалу в Давосі
30 січня 2020
Поїздка офіційної делегації України на чолі з Володимиром Зеленським у Давос стала черговим провалом. Причому значною мірою винні у цьому помічники, експерти та інші служби, які готували поїздку президента ‒ одним словом, усі ті, кого зазвичай називають словом «команда».
Експерименти над «Укрзалізницею», або Некомпетентність, безпорадність і безвідповідальність Кабміну
27 січня 2020
Країна ще активно обговорює «плівки Гончарука», а прем'єр все продовжує дивувати. 23 січня О. Гончарук заявив: «Учора був підписаний Меморандум з Deutsche Bahn.
Головна загроза національній безпеці України ‒ кричущий непрофесіоналізм економічного блоку уряду країни
21 січня 2020
Тимчасом як більшість експертів і політиків обговорюють несхвальні висловлювання прем'єра щодо президента, хотілося б звернути увагу на більш значні загрози для країни, ще раз виявлені завдяки «плівкам Гончарука», що стали надбанням гласності.
Гонтарева знищила банківську систему України
15 січня 2020
Стало відомо, що Україна зайняла перше місце у рейтингу країн з великою відсотковою часткою проблемних/неповоротних кредитів.
Про що говорить скорочення виробництва хліба в Україні
13 січня 2020
В Україні за 11 місяців 2019 року виробництво хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання впало на 10,7%. Про це свідчать дані Державної служби статистики України.
Більш жорстке трудове законодавство і наступ на профспілки
9 січня 2020
Те, що нинішня влада готує нове трудове законодавство, яке суттєво обмежує права працівників, загальновідомо.
Російський газ пішов до Болгарії в обхід території України
8 січня 2020
Болгарія почала отримувати блакитне паливо в обхід України – з Росії газопроводом «Турецький потік» згідно з новою угодою між газовими компаніями двох країн.
За 11 місяців 2019 року в Україні зафіксовано масштабне зростання заборгованості із зарплати
7 січня 2020
Заборгованість з виплати зарплати у листопаді зменшилася на 6,3%. Однак в цілому за підсумками 11 місяців 2019 року вона значно зросла.
×
Приєднатися