Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Скорочення обсягу ринку ОВДП може призвести до суверенного дефолту України
2 березня 2020
Станом на 26 лютого портфель власників українських облігацій внутрішньої державної позики, за даними НБУ, склав 810,84 млрд грн, за тиждень він скоротився на 2,64 млрд грн. Головним власником цінних паперів є НБУ.
Уряд Гончарука веде країну до економічного краху
2 березня 2020
Після того як було оприлюднено попередній текст звіту уряду за 2019 рік, стало зрозуміло: виступ прем'єра О. Гончарука не внесе ясності та не дозволить побачити реальну картину того, що дійсно відбувається в Україні, перш за все в економіці.
Заборгованість громадян за послуги ЖКГ зросла
1 березня 2020
За даними Державної служби статистики України, заборгованість населення за житлово-комунальні послуги на кінець січня зросла до 67 млрд грн, що на 3,9 млрд грн (або на 6%) більше, ніж місяцем раніше (63,1 млрд грн).
Моралізаторство чиновників і проурядових депутатів щонайменше недоречно
27 лютого 2020
Уся Україна досі під враженням від тієї реакції, яку викликала в Тернопільській, Львівській та Полтавській областях евакуація наших громадян з Китаю. Дійсно, є над чим подумати, щоб усвідомити всю глибину морального падіння українського соціуму за останні 30 років.
Українська влада, запропонувавши знищувати книги, переплюнула нацистську Німеччину
26 лютого 2020
Директор державної установи «Український інститут книги» Олександра Коваль вимагає «вичищати бібліотеки від радянського фонду».
Оплата за газ: «спритність рук і жодного шахрайства»
24 лютого 2020
Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, В. Тарасюк пояснив, чому українські громадяни, навіть ті, які не користуються газом, повинні сплачувати за нього.
Ідеологія нинішньої влади ‒ продати все і країну теж!
20 лютого 2020
Міністр економіки Милованов обіцяє українцям здавати в концесію не лише порти і аеропорти, а й університети та навіть лікарні.
Наступ на малий бізнес: «переможні» результати
19 лютого 2020
Замість того щоб вирішувати реальні проблеми, влада почала наступ на малий бізнес ‒ справу легку, але таку, що не обіцяє особливих бюджетних вигід.
Заяви прем'єра про зниження тарифів ЖКГ виявилися, як завжди, неправдивими
17 лютого 2020
Наприкінці січня 2020 року президент Зеленський провів нараду з питань тарифів на теплопостачання та енергоефективності.
Підсумки 2019 року: зростання заборгованості із заробітної плати
3 лютого 2020
За повідомленням Державної служби статистики України, заборгованість із виплати заробітної плати в країні на 1 січня 2020 року склала 3 034 412 тис. грн, що на 14,7% більше, ніж на 1 січня 2019-го.
×
Приєднатися