Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Віктор Медведчук: Заява Шмигаля про повернення економіки України до докризового рівня ‒ черговий цинічний обман
16 лютого 2021
Прем'єр-міністр Д. Шмигаль вважає, що Україна м'якше, ніж європейські країни, пройшла економічну кризу.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ запропонувала альтернативний сценарій відновлення економіки після COVID-19
10 лютого 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ запропонувала альтернативний сценарій відновлення економіки після COVID-19, який передбачає повне перезавантаження та структурні зміни у національній економіці.
Василь Німченко: «Опозиційна платформа – За життя» підтримала вимоги територіальних громад Черкащини щодо припинення тарифного геноциду
22 січня 2021
«Опозиційна платформа – За життя» поділяє тривогу громад, громадських організацій та депутатського корпусу Черкащини від Чигирина, Умані, Сміли, Чорнобая, Ірклієва, Драбова і тому підтримує черкащан, забезпечує правовий супровід і сприяє проведенню акції громадян, які, вимагаючи припинення тарифного геноциду, о 10:00 обмежили рух транспорту трасою Дніпро – Київ поблизу Золотоноші – в районі Красногірського монастиря.
Василий Нимченко: Так можно и государство промайданить…
21 січня 2021
Иногда полезно оглянуться в прошлое, чтобы понять, кто трезво оценивал грядущие перспективы страны, а кто вовлекал ее в очередную авантюру.
Василь Німченко: «Опозиційна платформа – За життя» захищатиме гарантоване Конституцією право кожного українця на гідний рівень життя і домагатиметься зниження тарифів
20 січня 2021
Ми стаємо свідками того, що громадяни України практично по всій теріторії країни вимагають реалізації конституційного права на участь в управлінні державними справами.
Віктор Медведчук: Річниця Переяславської ради – знаменна дата об'єднання наших братніх народів
18 січня 2021
18 січня – річниця Переяславської Ради, яка 1654 року поклала початок об'єднанню в єдину державу російського і українського братніх народів.
Віктор Медведчук: Зниження ціни на газ для населення з 1 лютого – це цинічна і брехлива маніпуляція влади
14 січня 2021
Намагаючись хоч якось пом'якшити наростаюче народне невдоволення, влада Зеленського, як і раніше, обстоює інтереси олігархів, виконує забаганки МВФ, діє на догоду вимогам зовнішнього управління Україною, реалізує той самий злочинний курс на підвищення тарифів.
Віктор Медведчук: Тарифний геноцид має бути зупинено, а уряд – відправлено у відставку
13 січня 2021
З 1 січня 2021 року обіцяне Зеленським дворазове зниження тарифів обернулося істотним зростанням цін на газ для населення і тарифів на решту житлово-комунальних послуг.
Віктор Медведчук: Євроінтеграція в 2020 році обернулася для України падінням експорту до ЄС
11 січня 2021
З 1 січня 2021 року в Україні починає діяти нульове мито на імпортовані вина з Європейського Союзу в рамках чинної Угоди про асоціацію, яке завдасть потужного удару по українських виноробних підприємствах.
Повний провал легенди про «демократію по-американськи», яку США цинічно намагаються нав'язати всьому світові
8 січня 2021
Чергова хвиля руйнівних погромів у будівлі Конгресу США, що призвели до смертей американських громадян, стала закономірним підсумком тієї політики, яку американська влада здійснює в різних куточках нашої планети: прагнення нав'язати свою волю, неповага до думки іншої сторони, насильство як вирішальний аргумент, приниження влади інших держав, виправдання радикалізму – все те, до чого США вдавалися, посилаючись на свою нафантазовану і розпіарену ними самими роль «світоча демократії».
×
Приєднатися