Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Чому Зеленському, який усвідомив необхідність переговорів із Росією, варто прочитати статтю Дмитра Медведєва
6 грудня 2021
11 жовтня 2021 року заступник Голови Ради Безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв опублікував статтю «Чому не мають сенсу контакти з нинішнім українським керівництвом», що викликала помітний інформаційний резонанс. Українська влада, яка останнім часом декларує необхідність діалогу з Російською Федерацією, на жаль, згаяла весь цей час на те, щоб продемонструвати обґрунтованість тез одного з ключових російських державних діячів.
Виктор Чёрный: Уничтожение нашей многовековой культуры может иметь необратимые…
17 листопада 2021
«Процесс, который запустила «революція гідності» на самом деле куда страшней по своим последствиям, чем смена власти, разрушенная экономика, насаждение кумовства и трайболизма в…
Виктор Чёрный: Политическая ответственность - безнаказанность?
2 листопада 2021
"Принято утверждать, что в Украине власть несет политическую ответственность. т.е. любые её антинародные действия, даже приносящие многомиллиардные убытки государству, уголовному…
Якою може бути Україна? Якою бути Україні?
23 серпня 2021
Стаття Володимира Путіна «Про історичну єдність росіян і українців» запустила глибинні процеси в українському суспільстві та політичному середовищі.
Якою може бути Україна? Якою бути Україні?
23 серпня 2021
Стаття Володимира Путіна «Про історичну єдність росіян і українців» запустила глибинні процеси в українському суспільстві та політичному середовищі.
Віктор Медведчук: Влада готує для українців новий нищівний комунальний удар
26 липня 2021
Заплановане підвищення комунальних тарифів може стати найнищівнішим ударом по доходах українців за весь період діяльності влади Зеленського.
Мир на тлі війни: яким буде прикордонне співробітництво України і Росії
22 липня 2021
Інтернет-видання «Рідус», яке позиціонує себе як агентство громадянської журналістики, розмістило статтю «Мир на тлі війни: яким буде прикордонне співробітництво України і Росії», основою якої стало інтерв'ю з депутатом Харківської міської ради, головою фракції «Опозиційної платформи ‒ За життя» в Харківській міськраді Андрієм Лесиком.
Засідання ВР 20 липня 2021 року, в якому брали участь 99 депутатів ‒ неправомочне для прийняття рішень
21 липня 2021
20 липня 2021 року на вимогу Президента України Володимира Зеленського відбулося так зване позачергове засідання Верховної Ради України.
Про майбутнє українського і російського народів
15 липня 2021
Переполох, який зчинився у політичних колах України після виходу статті Володимира Путіна «Про історичну єдність росіян і українців», важко переоцінити.
Що все ще відділяє нас від миру в Україні?
9 липня 2021
Відоме французьке видання EuTalk опублікувало статтю голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука про врегулювання конфлікту на Донбасі.
×
Приєднатися