Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Статті

Якою може бути Україна? Якою бути Україні?
23 серпня 2021
Стаття Володимира Путіна «Про історичну єдність росіян і українців» запустила глибинні процеси в українському суспільстві та політичному середовищі.
Якою може бути Україна? Якою бути Україні?
23 серпня 2021
Стаття Володимира Путіна «Про історичну єдність росіян і українців» запустила глибинні процеси в українському суспільстві та політичному середовищі.
Віктор Медведчук: Влада готує для українців новий нищівний комунальний удар
26 липня 2021
Заплановане підвищення комунальних тарифів може стати найнищівнішим ударом по доходах українців за весь період діяльності влади Зеленського.
Мир на тлі війни: яким буде прикордонне співробітництво України і Росії
22 липня 2021
Інтернет-видання «Рідус», яке позиціонує себе як агентство громадянської журналістики, розмістило статтю «Мир на тлі війни: яким буде прикордонне співробітництво України і Росії», основою якої стало інтерв'ю з депутатом Харківської міської ради, головою фракції «Опозиційної платформи ‒ За життя» в Харківській міськраді Андрієм Лесиком.
Засідання ВР 20 липня 2021 року, в якому брали участь 99 депутатів ‒ неправомочне для прийняття рішень
21 липня 2021
20 липня 2021 року на вимогу Президента України Володимира Зеленського відбулося так зване позачергове засідання Верховної Ради України.
Про майбутнє українського і російського народів
15 липня 2021
Переполох, який зчинився у політичних колах України після виходу статті Володимира Путіна «Про історичну єдність росіян і українців», важко переоцінити.
Що все ще відділяє нас від миру в Україні?
9 липня 2021
Відоме французьке видання EuTalk опублікувало статтю голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука про врегулювання конфлікту на Донбасі.
Анатолий Бурмич: Реформа СБУ: от спецслужбы к политическому сыску
11 травня 2021
Конечной целью реформирования Службы безопасности Украины должно быть улучшение работы подразделений, но не их ликвидация.
Віктор Медведчук: Глибока фінансова криза українських підприємств стала жорстокою реальністю
6 травня 2021
Говорячи про макроекономічну стабілізацію, представники влади наголошують на уповільненні падіння реального ВВП, деякому поліпшенні ситуації в промисловості та низці інших галузей економіки, щоб виправдати свою злочинну бездіяльність, нерозуміння процесів, які відбуваються, і, найголовніше ‒ невміння вийти з цього провалу.
Віктор Медведчук: Українці не можуть оплачувати надвисокі комунальні тарифи
30 квітня 2021
Безконтрольне зростання комунальних тарифів призвело до вже катастрофічного нарощування населенням боргів з оплати ЖКП.
×
Приєднатися