Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Жителі Олександрівського району на Донеччині підтримали ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ і кандидата по 47-му округу Юрія Солода

В Олександрівці Донецької області за участю понад 500 делегатів з усього Олександрівського району відбувся Форум миру.

Мирний план-концепцію і стратегію розвитку економічного потенціалу країни учасникам форуму представила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Незважаючи на всі погрози, протистояння і тиск з боку влади, що йде, ми ні на крок не відступили від своєї головної мети — повернути в Україну мир. Протягом п'яти років режим Порошенко, піарячись на війні, робив все для того, щоб організований ними бізнес на крові процвітав. Щосили намагаючись втриматися за владу, вони розколювали суспільство питаннями віри і мови. Але 21 липня у нас є шанс цивілізованим шляхом назавжди залишити у минулому цих пройдисвітів», - зазначила опозиційний політик.

Парламентар подякувала жителям Олександрівки та Олександрівського району за ту величезну підтримку, яку вони висловлюють ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ та її лідеру Юрію Бойку, а також кандидату по 47-му виборчому округу Юрію Солоду.

«Сформувати нову професійну владу для реалізації мирної порядку денного - першочергове завдання ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Проведення прямих переговорів, відновлення торговельно-економічних відносин з РФ, прямі поставки російського газу, які дозволять знизити вартість комунальних послуг і товарів першої необхідності – наші першочергові кроки у парламенті. Наша команда вже провела низку переговорів для реалізації цього плану. Залишилося головне — 21 липня прийти на вибори і віддати свій голос за мир, достаток і ту країну, якою ми зможемо пишатися», - резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 12 липня 2019
×
Приєднатися