Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Жіночий актив ОП-ЗЖ Житомирщини виступив проти розпродажу української землі

На Житомирщині жінки з регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ виступили проти розпродажу української землі. Зокрема, депутати обласної ради Наталія Рибак і Наталія Онуфрієнко, голова фракції ОП-ЗЖ у Житомирській міській раді Наталія Леонченко та голова депутатської групи ОП-ЗЖ у Радомишльській міській раді, секретар постійної депутатської комісії міської ради з питань законності, правопорядку і прав громадян Генрієтта Протіч вважають такий розпродаж грубим порушенням Конституції та законів України.

«Згідно зі ст. 13 Конституції України, земля є об’єктом права власності Українського народу і перебуває під особливою охороною держави. Влада не повинна була продавати землю. У країнах, де уряд відстоює інтереси своїх громадян, так не чинять. Дозволивши іноземцям скуповувати землю, влада грубо порушила Конституцію та закони України. Більше того, влада не провела референдум і не дослухалася до думки громадян. А більшість із них, за даними соцопитувань, категорично проти розпродажу землі», – наголосила Генрієтта Протіч.

Депутат вважає, що українські фермери потраплять у нерівні умови з іноземними компаніями, які мають надзвичайно великі фінансові можливості.

«Наш фермер просто не зможе конкурувати з цими транснаціональними корпораціями, переконана депутат. Земельна афера влади залишить українців і без землі, і без грошей. Ми категорично проти розпродажу національного багатства і будемо робити все для того, щоб захистити право громадян бути господарями на своїй землі», – резюмувала Генрієтта Протіч.

Опубліковано: 11 червня 2021
×
Приєднатися