Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Жінки-лідери Донеччини взяли участь у Kyiv Global Summit

5 жовтня у Києві відбулося щорічне засідання Kyiv Global Summit «Woman. Trust. Peace» - першої ефективної платформи пошуку нових ідей і рішень для розширення впливу жінок, побудови інклюзивного суспільства, досягнення миру і відновлення довіри в постпандемічному  майбутньому. Участь у саміті взяли понад 900 українських і зарубіжних гостей, в тому числі і жінки-депутати, секретарі рад і голови громад з Донецької області.

"В Україні вперше з'явився ефективний і по-справжньому дієвий жіночий рух, який пропонує позитивні зміни у всіх сферах життєдіяльності нашого суспільства. Я дуже рада, що є його послідовницею, носієм таких цінностей. Разом ми постійно допомагаємо людям, особливо всім тим, хто потребує підтримки і захисту, організовуємо жіночі гуманітарні місії, займаємося розробкою законопроектів з метою поліпшення життя наших співвітчизників. Сьогодні дуже важливо досягти миру і довіри в нашому суспільстві. Це необхідно для збереження країни, її розвитку в майбутньому, це фундамент для взаєморозуміння між українцями. Ми повинні використовувати всі зусилля і можливості на всіх рівнях для припинення збройного конфлікту на Донбасі, подолання гуманітарної катастрофи, захисту мирних громадян і дітей, і початку відновлення економіки країни", - зазначила глава Великоновосілківської громади Людмила Петрова.

За словами голови Асоціації лідерів місцевого самоврядування Донеччини, депутата Волноваської районної ради Олени Попенко, об'єднавши зусилля всіх жінок-лідерів України, об'єднавши всі політичні можливості і ресурси, ми зможемо подолати існуючі кризи, відновивши економічну і соціальну справедливість і добитися миру на Донбасі.

"Разом із лідерами думок, українськими та зарубіжними політиками, представниками громадськості ми обговорили виклики, які стоять перед Україною: створення коаліції дій інноваційного глобального партнерства між політиками, бізнесом і громадськістю,  програму дій рівноправного партнерства і глобальний план прискореного відновлення України, а також вплив жінок на політичні та державні процеси. Об'єднавши зусилля, ми разом з жінками з усієї України сьогодні працюємо над формуванням нашого спільного, альтернативного порядку денного. Його виконання дозволить забезпечити мир, розвиток і успіх для нашої країни. Майбутнє України - в жіночих руках!", - зазначила депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Слов'янській міській раді Анастасія Петренко.

Засідання пройшло за активної участі та підтримки Національної платформи «Жінки за Мир».

 

Опубліковано: 6 жовтня 2021
×
Приєднатися