Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Виступ у Верховній Раді України Юрія Загороднього, народного депутата від «Опозиційної платформи ‒ За життя»

Понад 7 місяців тому в антиконституційний спосіб, без суду та слідства, лише за рішенням РНБО та особистою вказівкою Зеленського, були закриті 3 опозиційні канали. Влада закрила їх тільки з однієї причини – бо там розповідали правду про реальне життя в Україні.

Проте це був лише перший крок, що засвідчив: Україна стала на шлях диктатури та авторитаризму. Після всеукраїнського святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, яке провела ОПЗЖ, влада розпочала переслідування членів нашої партії та вчинила судилище над Віктором Медведчуком.

Ми чуємо від представників влади недолугі, брехливі звинувачення чи то в фінансуванні тероризму, чи то в державній зраді, чи то в порушенні звичаїв ведення війни…

Ручні, кишенькові прокурори, слідчі, правоохоронці, очільники СБУ й ГПУ сьогодні підміняють суд і правосуддя.   

Без жодного доказу влада намагається прибрати з політичної арени Віктора Медведчука. Бо панічно боїться його. Боїться його принципової позиції!

Президент та його команда дуже люблять згадувати про перемогу на президентських виборах та здобуті 73%. Але Зеленському варто було би згадати, завдяки яким обіцянкам він здобув цю перемогу.

Він обіцяв об’єднати, «зшити» країну. Обіцяв  повернути  жителів Донбасу та Криму через їхню ментальність. Обіцяв зробити все, щоб зупинити кровопролиття на Донбасі. Він виступав проти утисків російськомовних громадян та проти драконівських тарифів для населення. Він обстоював ідею всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Зазначу, більшість із цих ідей запозичено з програми нашої партії. Проте сьогодні погляди та позиція Зеленського докорінно змінилися. Ось чому Президент Зеленський боїться Віктора Медведчука та ОПЗЖ.

Пане Президенте, ОПЗЖ пропонує Вам відкриту дискусію з Віктором Медведчуком – Вашим єдиним непримиренним опонентом. Звісно, якщо Ви не боїтесь публічного діалогу.

Ми закликаємо Вас на будь-якому стадіоні чи в ефірі будь-якого з олігархічних каналів, які сьогодні влаштовують теплі ванни для Вас, обговорити з Віктором Медведчуком принципові питання:

  1. Чи в правильному напрямку розвивається Україна.
  2. Чому народ зубожіє.
  3. Чому продаж землі – це злочин проти народу.
  4. Що необхідно зробити для врегулювання конфлікту на Донбасі.
  5. Якою має бути політика держави щодо російськомовних громадян.
  6. Якою має бути зовнішньополітична стратегія України.

Ми закликаємо Вас вести дискусію зі своїми опонентами публічно, у медійному просторі, а не в кабінетах слідчих, які виконують Ваше персональне завдання знищити опозицію та ізолювати, прибрати з політичної площини Вашого непримиренного та непохитного опонента –  Віктора Медведчука.

Опубліковано: 8 вересня 2021
×
Приєднатися