Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олег Волошин: Ситуація з біженцями на польсько-білоруському кордоні – це театр абсурду

Те, що ми зараз спостерігаємо на польсько-білоруському кордоні, – це театр абсурду. І якби в цій ситуації не фігурували Росія та Білорусь, то не було би такого ажіотажу із цими біженцями. Про це в ефірі програми «Український формат» на каналі UkrLive заявив народний депутат від фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Олег Волошин.

Парламентарій наголосив, що біженці намагаються прорватися не лише до Польщі, але інші країни не вчиняють з цими людьми так, як польські військові.

«Уся трагедія, що розгортається з цими нещасними біженцями з Іраку та інших країн на кордоні Білорусі та Польщі, – це театр абсурду. В Італії, Іспанії, Франції щодня висаджуються сотні, буває й тисячі незаконних мігрантів, біженців з Африки, які перепливають Середземне море. Там їх просто відловлюють і централізовано відправляють назад, і навіть такі дії називали фашизмом. А тут поляки справді поводяться як фашисти», – сказав Волошин.

Політик упевнений, що така увага до цього питання прикута виключно тому, що із цією ситуацією хочуть пов'язати Росію.

«Я впевнений, що якби такі самі іракці ломилися до Євросоюзу з території Туреччини, приміром, і якби там не фігурував Лукашенко і Росія ззаду не маячила, то нічого не було би… Це повна маячня: ви спочатку пускаєте в одну лише Німеччину 500 тисяч сирійських біженців 2015 року, а 2021-го ви 3 тисячі іракських біженців не готові прийняти. Ось це, звичайно, показало, що жодних цінностей у Євросоюзі не лишилося», – констатував народний депутат.

Опубліковано: 18 листопада 2021
×
Приєднатися