Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Володимир Пилипейко виступив спонсором змагань на Кубок президента федерації кінного спорту Сумщини

Три дні тривали змагання на Кубок президента федерації кінного спорту Сумщини у Сумській кінній ДЮСШ. Переможці турніру вибороли путівки на Кубок України з триборства, що відбудеться 22-25 липня у Жашкові на Черкащині.

У Сумській кінній школі, яка має одні з найкращих рейтингів в Україні, займаються 140 дітей. Тут виховали п’ять абсолютних чемпіонів України з кінного спорту. За останній рік двоє вихованців отримали звання «Майстер спорту України».

Такі досягнення – не без участі спонсорів та депутатського корпусу обласної ради, який виділяє кошти на утримання ДЮСШ.

«Ми подарували Сумській кінній ДЮСШ 5 коней. Це одна із п’яти шкіл, які залишилися в Україні, тому ми сьогодні виступаємо спонсорами, проводимо змагання і підтримуємо нашу молодь. Ситуація з розвитком кінного спорту в області складна, тож хотілося б, аби керівництво Сум та області більше звертало увагу на утримання бази й підтримувало цей вид спорту», – зазначив власник кінноспортивного клубу «Шостка», депутат обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Пилипейко.

У турнірі взяли участь близько 70 спортсменів. Вони представляють Сумську кінну ДЮСШ та її відділення у Шостці та Стецьківці. Учасники віком від 12 до 26 років змагалися у двох дисциплінах – виїздці та конкурі – подоланні перешкод.

«Мені приємно, що цей Кубок проводиться на базі нашого комунального підприємства – Сумської кінної ДЮСШ. Я хочу подякувати Президенту федерації кінного спорту Сумщини Михайлу Цаплієнку, депутатському корпусу за підтримку школи, особливо Володимиру Пилипейку за його особистий внесок», – сказав перший заступник голови Сумської облради, керівник регіональної організації ОП-ЗЖ Олександр Стрельченко, який ще донедавна очолював заклад.

Олександр Стрельченко розповів, що у 2021 році на ДЮСШ виділено близько 8 млн грн, але потреба значно більша, оскільки йдеться і про закупку кормів для коней, і про оновлення матеріально-технічної бази. Вже підготовлено низку проектів на конкурс ДФРР, аби збудувати критий манеж, щоб спортсмени мали змогу тренуватись взимку, бо на даний час для цього немає умов. Опозиційний політик пообіцяв підтримувати школу і в день завершення змагань нагородив переможців. 

Учасники триденного турніру отримали нагороди: медалі, дипломи та амуніцію для коней: хлисти, недоуздки, вальтрапи, попони. Кубок президента федерації кінного спорту Сумської області виборола Катерина Очкуренко.

Опубліковано: 13 липня 2021
×
Приєднатися