Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Володимир Мороз закликав владу негайно забезпечити стійке перемир'я на Донбасі

Влада повинна  негайно провести переговори з усіма учасниками конфлікту і домогтися встановлення стійкого перемир'я на Донбасі. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Мороз під час робочої поїздки у Красногорівку (Донецька область), яка в ніч на 5 травня піддалася артилерійському обстрілу.

Зі слів парламентаря, внаслідок потрапляння снаряду серйозні пошкодження отримала Мар'їнська центральна районна лікарня. У будівлі першого корпусу лікарні вибиті вікна, там на даний час лікуються 45 осіб, хворих на COVID-19 і пневмонію. Олександр Мороз також додав, що постраждалих від обстрілу немає, будівлю знеструмлено.

«ОП-ЗЖ закликає владу негайно провести переговори з усіма учасниками конфлікту і добитися встановлення стійкого перемир'я на Донбасі. Потрібні дієві кроки, щоб дати жителям Донбасу впевненість в завтрашньому дні, гарантії безпеки, надію на краще майбутнє в Україні. Ми повинні всі разом зробити те, чого від нас чекають люди», - резюмував народний депутат.

Опубліковано: 5 травня 2021
×
Приєднатися