Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Володимир Мороз вимагає закласти в держбюджет необхідне фінансування для державних шахт

Постійно зростаючий дефіцит фінансування не тільки на реконструкцію і модернізацію, а й на просте відтворення ресурсів і запасів вугілля, привів більшість шахт нашої країни до тяжкого фінансового та технічного стану. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Мороз.

"Разом з колегами по парламенту вимагаємо закласти в державний бюджет на 2022 рік достатній обсяг коштів на зарплати, обладнання, засоби індивідуального захисту для державних вугледобувних підприємств. Провести необхідну модернізацію українських шахт. Також на фінальній стадії перебуває черговий проект закону про внесення змін до держбюджету, яким передбачається виділення 2,5 млрд гривень для погашення існуючої заборгованості перед шахтарями до кінця року. Ми повинні зробити все необхідне, щоб підтримати шахтарів і їх сім'ї, забезпечити стабільну роботу державних вугледобувних підприємств України", - зазначив Володимир Мороз.

Він також додав, що на сьогодні заборгованість по зарплатах перед шахтарями становить 1,5 млрд гривень.

"У мене є інформація, що уряд кинув шахтарям чергову "подачку" в розмірі 261 млн грн для погашення боргів із зарплати. Але міністерство енергетики не поспішає з анонсом такого траншу, тому що, по-перше це копійки, а по-друге, це, напевно, ті гроші, що були обіцяні гірникам ще до професійного свята. Ми вимагаємо від влади припинити знущатися над шахтарями, замість разових подачок, повністю погасити існуючу заборгованість із зарплати", - резюмував Володимир Мороз.

Опубліковано: 14 вересня 2021
×
Приєднатися