Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Володимир Кравець: В умовах нової хвилі коронавірусу київська влада має забезпечити лікарні усім необхідним, а також надати допомогу підприємцям

Ситуація з поширенням COVID-19 є дуже серйозною, а місцева влада має максимально допомогти лікарям пройти через загострення епідеміологічної ситуації в столиці та підтримати підприємців. Про це заявив депутат Київради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, перший заступник голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Володимир Кравець.

Він прокоментував онлайн-засідання Київради, на якому розглядаються питання подолання наслідків третьої хвилі COVID-19.

«Статистика хворих у столиці, на жаль, дуже невтішна. Збільшується кількість випадків з серйозними ускладненнями. В таких умовах завдання місцевої влади – забезпечити безперебійне функціонування лікарень, захист медиків, обладнати палати так званими кисневими точками, забезпечити ліками і т.ін.», – підкреслив Володимир Кравець.

Також, за його словами, Київрада має розглянути пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва.

«У сьогоднішніх умовах надважливим є питання максимальної допомоги бізнесу, адже десятки тисяч підприємців повністю втратили дохід через новий локдаун. В умовах карантину і нерозуміння його тривалості людей не можна залишати сам на сам з цими проблемами. Місцева влада повинна знайти можливості, аби допомогти підприємцям», – зазначив Володимир Кравець.

Нагадаємо, від 5 квітня Київ перебуває у «червоній зоні». У столиці закрили школи та садочки, транспорт працює за спецперепустками, а роботодавцям рекомендували за можливості відправити працівників на дистанційну роботу або у відпустки.

Опубліковано: 8 квітня 2021
×
Приєднатися