Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Володимир Кальцев: Союз «слуг» та їхніх поплічників намагається незаконно обрати губернатора головою Запорізької обласної ради

Про це заявив народний депутат, голова Запорізької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Кальцев.

За результатами місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня, ОП-ЗЖ стала лідером довіри серед виборців. 11 грудня відбулося перше засідання новообраної облради, на якому мало бути обрано її керівництво. Однак через бажання влади зробити головою обласної ради нинішнього очільника Запорізької ОДА Віталія Боговіна демократична процедура голосування була зірвана.

Як підкреслив Володимир Кальцев, голосів за Боговіна немає і «слуги» всіма способами намагаються затягнути вибори голови облради.

«Чесно перемогти він не може, тому застосовуються різноманітні маніпуляційні технології, зривається демократична процедура виборів, затягується голосування. У спробі знайти голоси на депутатів чиниться тиск», – зазначив Володимир Кальцев.

Він підкреслив, що в облраді створено союз зі «Слуги народу», «Опоблоку», «Батьківщини» і «Єднання», єдина мета якого – поділити між собою посади.

«Представники політсил, які увійшли в союз зі «Слугою народу», фактично зрадили своїх виборців, адже раніше вони заявляли про свою опозиційність. Але отримавши мандати, вони тут же про це забули. Інтереси виборців їх не хвилюють. Після цього людям чекати від такої влади допомоги не доводиться», – сказав політик.

Володимир Кальцев підкреслив, що депутати від ОП-ЗЖ домагатимуться чесних і законних виборів голови облради, а у своїй діяльності будуть виходити виключно з інтересів виборців.

«Ми будемо робити все, щоб захистити інтереси громадян і забезпечити розвиток регіону», – наголосив Володимир Кальцев.

Засідання затягнулося до ночі. Після процедури таємного голосування, коли кандидатура губернатора провалилася, лічильна комісія відмовилася встановити результати цього голосування, а один з членів спробував викрасти документи.

Представники ОП-ЗЖ звернулися до правоохоронних органів із заявою про злочин.

В роботі сесії оголошено перерву до 15 грудня.

Зазначимо, що всього до складу Запорізької облради увійшли представники 7 партій: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Партія Володимира Буряка «Єднання», «Опозиційний блок», «Батьківщина» і «За майбутнє». Всього у обласній раді 84 депутати.

Опубліковано: 12 грудня 2020
×
Приєднатися